15. 3. 2021: Вакцінова (дез)інформачна война: Вшытко є „погода, клідек, табачек‟

Takže, dobrá správa, ľudkovia! Zdá sa, že oddelenie genetických modifikácií globálneho kapitalizmu prišlo so zázračnou vakcínou proti Covidu!

Je to absolútne bezpečná, neexperimentálna mRNA vakcína, ktorá učí vaše bunky vytvárať bielkovinu, vyvolávajúcu imunitnú reakciu práve tak, ako to robí imunitný systém vášho tela, ibaže lepšie, pretože ju vyrábajú korporácie!

No dobre, po technickej stránke nebola ešte riadne schválená na používanie – taký proces trvá normálne niekoľko rokov.

Takže trochu „experimentálna“ asi je, no americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv a Európska lieková agentúra vydali „povolenia na núdzové použitie“ a podľa anonymných overovačov faktov na Facebooku bola „intenzívne testovaná na bezpečnosť a účinnosť“, takže sa absolútne niet čoho obávať.

Táto neexperimentálna vakcína je naozaj historický pokrok. Zachraňuje svet pred vírusom, spôsobujúcim mierne až stredné príznaky podobné chrípke (či, bežnejšie, vôbec žiadne) u zhruba 95% infikovaných a viac než 99% z tých infikovaných prežije.

No a možnosti budúcich využití technológie mediátorovej RNA a genetickej modifikácie ľudí vo všeobecnosti sú v tomto bode doslova bezhraničné.

Človek, verzia 2.0

Predstavte si všetky tie choroby, ktoré môžeme liečiť a všetky tie genetické „omyly“, ktoré môžeme napraviť, keď teraz dokážeme preprogramovať ľudské gény, aby robili všetko, čo chceme… rakovina, choroba srdca, demencia, slepota, nehovoriac o bežnom prechladnutí!

Mohli by sme dokonca liečiť aj psychiatrické poruchy, ako sú „antisociálna porucha osobnosti“, „opozičná vzdorovitá porucha“ a ďalšie „poruchy správania“ a „poruchy osobnosti“.

Ktovie? V ďalších sto rokoch budeme zrejme schopní geneticky zbaviť ľudský druh dlhodobých pohrôm ako sú rasizmus, sexizmus, antisemitizmus, homofóbia, transfóbia, atď., atď., tým, že všetkým preprogramujeme chybné alely, alebo do našich mozgov implantujeme nejaký druh nanotechnologických neurónových čipov.

Jediné, čo nám stojí v ceste, je úplne iracionálny odpor ľudí dovoliť korporáciám preprogramovať ľudský organizmus, ktorý bol očividne navrhnutý dosť chabo, a tak je zraniteľný voči všetkým týmto strašných ochoreniam a emocionálnym a behaviorálnym poruchám.

To už ale začínam predbiehať sám seba.

To dôležité v tejto chvíli je poraziť tento mor podobný bežnej chrípke, ktorý nemá žiadny významný vplyv na bežnú vekovú mieru úmrtí a ktorého mortalitný profil je viac-menej identický s profilom bežnej mortality.

Napriek tomu nedal globálnej korporatokracii inú možnosť, než „zavrieť“ celú planétu, uvrhnúť milióny do zúfalej chudoby, prikázať všetkým nosiť lekársky vyzerajúce rúška, poslať ozbrojené jednotky zabijakov robiť záťahy v domovoch ľudí a aj inak transformovať spoločnosť na patologicko-totalitársku nočnú moru.

A, samozrejme, jediný spôsob, ako sa to dá urobiť (t.j. zachrániť ľudstvo pred chrípke podobným vírusom) je nasilu zaočkovať každú jednu ľudskú bytosť na planéte Zem!

V poriadku, možno si myslíte, že táto križiacka výprava na zaočkovanie celého druhu proti relatívne štandardnému respiračnému vírusu nedáva veľký zmysel, ale to len preto, že stále myslíte kriticky.

Naozaj potrebujete prestať uvažovať týmto spôsobom. Ako nedávno uviedli v denníku The New York Times:

Kritické myslenie nepomáha.

V skutočnosti môže byť symptómom jednej z tých „porúch“, o ktorých som sa práve zmienil vyššie.

Kritické myslenie vedie k „vakcinačnej zdráhavosti“, ktorá je dôvodom, prečo korporácie spolupracujú s vládami na okamžitom cenzurovaní akéhokoľvek a všetkého obsahu, odchyľujúceho sa od oficiálneho naratívu ochorenia Covid-19.

Hnusní antivaxeri…

Kritické myslenie tiež dôvodom prečo autorom takého obsahu znemožňujú vyjadrovať sa, alebo ich diskreditujú ako „antivaxerských dezinformátorov“.

Napríklad organizáciu Children´s Health Defense, ktorá v súvislosti s vakcínami proti Covidu nahlásila takzvané „nepriaznivé účinky“ a úmrtia, napriek skutočnosti, že, podľa úradov, „u vakcín nie sú žiadne problémy s bezpečnosťou“ a „neexistuje žiadna spojitosť medzi vakcínami proti ochoreniu Covid-19 a tými, ktorí po zaočkovaní nimi zomierajú.“

Vlastne, podľa „overovačov faktov“ z agentúry Reuters, tieto „údajné správy o nepriaznivých účinkoch“ „môžu obsahovať informácie, ktoré sú neúplné, nepresné, náhodné alebo neoveriteľné!“

Áno, práve čítate medzi riadkami.

Korporátne médiá nemôžu vystúpiť priamo a povedať to, ale zdá sa, že „antivaxerskí dezinformátori“ si „nepriaznivé účinky“ úplne vymýšľajú a hackerským spôsobom ich dostávajú do databázy VAERS (americká databáza zaznamenávajúca vedľajšie účinky vakcín) a ďalších podobných systémov na celom svete.

A čo je ešte horšie, tieto vymyslené príbehy nejako infiltrujú aj do mainstreamových médií, aby ľudí zlákali k „vakcinačnej zdráhavosti“ a zabránili nám očkovať každého muža, ženu a dieťa vo fyzickom vesmíre, opakovane, na trvalej báze, tak dlho, ako budú „zdravotnícki experti“ pokladať za nevyhnutné.

Toto je len niekoľko príkladov ich práce…

Príklad č.1

Po zaočkovaní vakcínou Pfizer zomrelo v Nórsku 23 starých ľudí.

Lenže, podľa „overovačov faktov“ z agentúry Reuters, sa ukazuje, že starí ľudia skrátka občas zomierajú, najmä v domovoch dôchodcov, z celého radu príčin… až na to, že keby ich nezaočkovali, tak by určite zomreli na Covid, bez ohľadu na skutočný dôvod ich úmrtia.

Napríklad, 99-ročného muža, trpiaceho demenciou a emfyzémom, ktorý bol trikrát negatívne testovaný na vírus, pridali do zoznamu „úmrtí na Covid“, lebo lekár domova dôchodcov  „predpokladal“, že to bol Covid (čo mu expresne prikázal spraviť globálny kapitalizmus).

Príklad č.2

V Nemecku zomrelo po zaočkovaní 13 zo 40 obyvateľov domova dôchodcov.

To však bola len „tragická zhoda okolností“, ktoré nemala absolútne nič spoločné s vakcínou.

Príklad č.3

Pri ďalšej „tragickej zhode okolností“ v Španielsku zomrelo v priebehu jedného mesiaca po zaočkovaní vakcínou spoločností Pfizer-BioNTech 46 obyvateľov domova dôchodcov.

Ďalších 28 z 94 obyvateľov a 12 členov personálu bolo následne pozitívne testovaných.

Vidíte snáď niekde nejaký možnú súvis s očkovaním? My nie. Preto nekonšpirujte!

Príklad č.4

Na Floride dva týždne po podaní vakcíny na nezvyčajnú poruchu krvi zomrel zdravý lekár v strednom veku.

Podľa „expertov“ náhle prepuknutie tejto ojedinelej imunologickej krvnej poruchy  (t.j. imunitnej trombocytopénie) „by sa nemalo interpretovať v súvislosti s vakcínou“ a zrejme išlo len o úplnú náhodu.

Príklad č.5

60-ročný rádiologický technik v Kalifornii dostal druhú dávku vakcíny Pfizer. O niekoľko hodín nato mal problémy s dýchaním. Bol hospitalizovaný a o štyri dni neskôr zomrel.

Jeho vdova hovorí, že v tejto chvíli nie je pripravená spájať manželovo úmrtie s vakcínou.

„Nijako neviním Pfizer,“ povedala, „ani žiadnu inú farmaceutickú spoločnosť.“ Takže pravdepodobne len ďalšia zhoda okolností.

Príklad č. 6

78-ročná žena v Kalifornii zomrela ihneď po zaočkovaní, no jej smrť nemala súvis s vakcínou, ubezpečili verejnosť predstavitelia zdravotníctva.

„Okolo poludnia dostala injekciu s vakcínou proti ochoreniu Covid-19, vyrobenú spoločnosťou Pfizer. Keď po očkovaní sedela v pozorovacej miestnosti, sťažovala sa na pocit nepohody a pri posudzovaní lekárskym personálom stratila vedomie.“

Napriek náhlemu úmrtiu svojej ženy má jej manžel v úmysle nechať sa zaočkovať druhou dávkou.

Príklad č. 7

Bývalý moderátor spravodajstva z Detroitu zomrel len deň po podaní vakcíny.

Išlo však zrejme len o náhodnú mŕtvicu, ktorú „mohli maskovať bežné vedľajšie účinky vakcíny“.

Príklad č. 8

V štáte Michigan zomrel deň po zaočkovaní aj 90-ročný muž, aj tu však išlo o tragickú zhodu okolností.

Ako vysvetlil Dr. David Gorski, „základná miera úmrtnosti 90-ročných je vysoká, lebo sú 90-roční,“ čo dáva dokonalý zmysel… Pokým, pravda, nezomreli na Covid, lebo v tom prípade na ich veku a stave absolútne vôbec nezáleží.

Príklad č. 9

V Kentucky zomreli v kláštore dve mníšky a viac ako dva tucty ďalších boli pozitívne testované pri náhlej „epidémii ochorenia Covid-19“, ktorá prepukla dva dni po zaočkovaní mníšok.

Kláštor bol do tej doby úplne uzavretý návštevníkom a bol bez Covidu, lenže mníšky boli staré a mali „zdravotné problémy“, a tak ďalej.

Takže opäť obyčajná náhoda. Nič viac za tým nehľadajte.

Príklad č. 10

Vo Virgínii zomrela niekoľko hodín po podaní vakcíny 58-ročná žena.

Avšak, ako dôrazne poukázali „overovači faktov“ na Facebooku, určite išlo len o ďalšiu zhodu okolností, pretože „vakcíny boli intenzívne testované na bezpečnosť“.

A potom sú tu všetci tí ľudia, zdieľajúci na Facebooku príbehy o svojich milovaných, ktorí zomreli krátko po podaní vakcíny proti ochoreniu Covid, ktorých sa facebookoví „overovači faktov“ snažia úplne zdiskreditovať svojimi oficiálne sa tváriacimi

„oznámeniami o overení faktov“.

Záver

V poriadku, uvedomujem si, že nie je príjemné musieť čeliť takým veciam (t.j., keď globálne spoločnosti ako Facebook naznačujú, že títo ľudia klamú, alebo že využívajú náhle úmrtia svojich blízkych na odrádzanie iných od toho, aby sa dali zaočkovať).

Platí to najmä vtedy, keď sa len snažíte riadiť príkazmi a ako papagáj opakujete oficiálnu propagandu… ešte aj tí najfanatickejší vyznávači covidovského kultu majú hlboko vo svojich chladných srdciach stále trochu ľudskej empatie.

Prebieha však informačná vojna, ľudkovia!

Ste buď s korporatokraciou, alebo proti nej! Toto nie je čas na ostýchavosť, ani na verejné prejavenie čo len štipky súcitu. Čo by si o vás pomysleli vaši priatelia a kolegovia?!

Nie, nahlasujte týchto antivaxerov úradom, umlčiavajte ich na sociálnych sieťach, vypínajte svoje schopnosti kritického myslenia a stavajte sa do radu na svoje zaočkovanie! Závisí na tom osud ľudského druhu!

A ak budete mať šťastie, možno vám dokonca globálny kapitalizmus dá zadarmo jednu z tých fešáckych numerických tetovačiek vakcíny proti Covidu!

Autor: CJ Hopkins, zdroj: off-guardian.org, spracoval: Badatel.net

 

Súvisiace články

 

Script logo