6. 4. 2021: Жена з Норьска хоче „вмерти на ковідову вакціну, жебы ся жертвовала про людство‟

Zdravotnícky establišment, aspoň teda v Nórsku, konečne pripúšťa, že vakcíny proti novému koronavírusu (SARS-CoV-2) môžu ľudí zabíjať. Spolu s týmto priznaním dochádza ale aj k veľkému posunu v naratíve.

Teraz nám už niektorí jedinci dokonca hovoria, že je cnosť, keď niekto riskuje smrť pre očkovanie proti COVID-19, lebo injekcie predstavujú obeť v prospech ľudstva.

„Rada by som zomrela na vakcínu od spoločnosti AstraZeneca,“ píše sa v anglickom preklade článku z nórskych médií, ktorý napísala žena menom Linn Wiiková.

„Zrejme to znie veľmi brutálne. Vo vojne proti korone sa však musí niekto obetovať. Tak je to vo všetkých vojnách. Teraz to môžem byť ja.“

Médiá náhle prechádzajú od naratívu, ktorý hovorí, že všetky vakcíny proti koronavírusu sú „bezpečné a účinné“ k naratívu, ktorý pripúšťa, že vakcíny môžu byť smrtiace.

No ak ste dobrý človek, ktorému záleží na iných, tak si ju pichnúť aj tak dáte, aby ste pomohli ostatným.

Wiiková vysvetľuje, že po podaní vakcíny zomrela na krvácanie do mozgu najmenej jedna zdravotníčka, zatiaľ čo niekoľko iných po zaočkovaní hospitalizovali so silnými krvnými zrazeninami. Napriek tomu hovorí, že zaočkovať by sa mali dať všetci.

„Dovoľte mi povedať najprv to očividné. Je strašne smutné, že vážne ochorenie dostávajú zdravotníci,“ píše Wiiková.

„Hoci sme im už prestali tlieskať na našich balkónoch, asi všetci pociťujeme hlboký rešpekt k tejto skupine ľudí, z ktorých niektorí stoja v prvých líniách boja proti korone. Presne preto boli tak skoro zaočkovaní.“

Čo núti ľudí dožadovať sa vakcíny, o ktorej vedia, že ich môže zabiť?

Wiiková hovorí, že vláda „samozrejme“ „spraví všetko, čo môže“, aby zistila, či „existuje nejaká súvislosť medzi tými prípadmi a vakcínou“.

Toto vyhýbavé tvrdenie stále ponecháva zdravotníckemu establišmentu priestor na neskoršie vyhlásenie o „žiadnom dôkaze“ nejakej spojitosti medzi vakcínou a úmrtím.

Zároveň sa zdá, akoby Wiiková skúšala vody, či plné priznanie faktu, že vakcíny proti COVID-19 sú smrtiace, budú alebo nebudú tolerovať masy.

Vzhľadom k minimálnemu odporu, s akým boli prijaté nútené dodržiavanie odstupu, nosenie rúšok a lockdowny, je celkom možné, že prijmú aj nový Wiikovej naratív.

„Možno ide o jednotlivcov, ktorí ´majú smolu´,“ dumá ďalej vo svojom príbehu Wiiková, pokúšajúca sa všemožne ospravedlniť pokračujúce očkovanie proti koronavírusu.

„Ľuďom sa tvoria krvné zrazeniny a zomierajú na krvácanie do mozgu každý rok. V Nórsku ide o niečo medzi 7 000 až 10 000 prípadmi krvných zrazenín ročne… Čoskoro dostaneme odpoveď. Vtedy tiež zdravotné úrady rozhodnú, či by sme v očkovaní mali pokračovať.“

V tomto bode článku Wiiková znovu zaraďuje rýchlosť tvrdením, že aj keby sa ukázalo, že za tieto poškodenia a úmrtia je zodpovedná vakcína od spoločnosti AstraZeneca, „ja nemám žiadne pochybnosti: ak dostanem ponuku, rozhodne ju využijem.“

Záver

Celé toto sa veľmi podobá tomu, čo povedala médiám Simona Riussiová, manželka už nebohého Sandra Tognattiho, po tom, čo jej manžel po očkovaní zomrel.

Napriek smrti svojej polovičky Riussiová hovorí, že by sa zaočkovať stále dala a k tomu istému nabáda aj iných.

„Pretože – prepáčte, že to hovorím tak necitlivo – niekto sa musí obetovať, aby boli ostatní v bezpečí,“ vyjadrila sa Wiiková. „Tak je to vo všetkých vojnách.“

A čo vy? Ste ochotní prijať aj vlastnú obetu pre blaho farmaceutických firiem, ehm, chceli sme povedať pre blaho ľudstva?

Autor: Ethan Huff, zdroj: Natural News, spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Script logo