5. 7. 2021: Факты говорять ясно: Ковідовы вакціны не суть ани безпечны, ани ефектівны

Ako sa hovorí, dôkaz je najlepšie vyskúšať sám na sebe. Podľa štatistík sú vakcíny proti ochoreniu COVID-19 dosiaľ najsmrtiacejšie očkovania, aké boli kedy zdokumentované, a to podľa údajov samotného amerického Centra pre kontrolu ochorení (CDC).

Na vakcíny proti ochoreniu covid zomrelo doteraz v USA viac ľudí (teraz sa to blíži k číslu 6 000), než zomrelo na všetky vakcíny dokopy od päťdesiatych rokov 20. storočia!

Nečudo. Mnohé z vyvíjaných vakcín nedokážu dosiahnuť ani len 50-percentný prah účinnosti pre získanie súhlasu EAU (autorizácia na núdzové použitie), a to je dosť smutné. No najhoršie zo všetkého je, že tieto ´lieky´ sú nesmierne nebezpečné a hazardné.

Pri všetkých týchto vakcínach proti covidu od všetkých troch výrobcov boli von oknom vyhodené všetky bezpečnostné prahy.

Oni sa vždy domnievajú, že si nikto z nás nedokáže zapamätať, čo sa stalo minulý mesiac alebo rok. No niektorí z nás to dokážu (tí nezaočkovaní), pamätajú si a údaje a zistenia si overujú.

Investigatívni novinári, podporujúci čistý a zdravý život, musia tú pravdu odkrývať masám, inak „oportunisti“ (tí, ktorí si nie sú istí, či sa majú zaočkovať, alebo nie) nemajú vôbec žiadnu šancu.

Pandemické varovanie: Génovo manipulované injekcie proti covidu poskytujú NULOVÚ bezpečnosť či dôkaz o účinnosti, pričom na celom svete spôsobujú krvné zrazeniny

V lete 2020 komisár americkej Agentúry pre lieky a potraviny (FDA) vyhlásil, že na to, aby výrobcovia vakcín vôbec získali autorizované núdzové použitie, musia podľa ich vlastných dokumentov prekročiť minimálny prah 50-percentnej účinnosti.

A aj keby to dokázali, budú považované len za liečebný experiment, nie za akúsi masovú kampaň na zaočkovanie viac ako 70 percent svetovej populácie za menej než 6 mesiacov.

Ako teda vôbec získali 50-percentnú účinnosť, keď očkovania nedokázali, že by bol VÔBEC NIEKTO imúnny voči ochoreniu Covid? Je to jednoduché. Sfalšujte výskum. Sfalšujte výsledky. Sfalšujte všetko.

Všetky vakcíny proti ochoreniu covid sú práve teraz v skutočnosti zločin, pretože práve teraz žiadna z nich nespĺňa ani len prah EAU.

Testovanie FDA prezrádza, že polovica účastníkov testu dostala do 7 dní po zaočkovaní covid, no symptómy boli označené za „reaktogenicitu“, aby zmenili výsledky kvôli získaniu súhlasu na núdzové použitie.

Povedané inak, agentúry FDA a CDC vytvorili sivú oblasť, v ktorej sa podľa nich symptómy covidu prekrývajú so symptómami a nepriaznivými účinkami či „vedľajšími účinkami“ očkovaní.

Čo teda spravili výrobcovia vakcín pre vyriešenie tejto malej dilemy a pre svoj prospech?

Vôbec sa neobťažovali overovaním, či testované subjekty (ľudské pokusné morčatá) mali vôbec covid. Všetky ich symptómy jednoducho zaznamenali ako bežnú reaktogenicitu.

Jednoducho nikdy neoverovali, či zaočkované poslušné ovce naozaj dostali covid, lebo si tie výsledky (a záznamy) neželali, keďže by zničili ich šance na dosiahnutie 50-percentného prahu EAU akceptovateľného lekárskeho experimentu.

A kedy ten celosvetový „test účinnosti“ vakcíny prekročí 50-percentný prah krvných zrazenín?

Reaktogenicita je zápalová odozva na očkovanie, používaná teraz ako krycí pláštik pre „bezpečnosť a účinnosť“ nebezpečených, smrtiacich vakcín proti covidu

Chronický zápal je pri zdroji takmer všetkých zdravotných problémov.

Úrady sa zo všetkých síl usilujú presvedčiť znepokojenú, „váhajúcu“ populáciu, že všetky tie desivé následkov po očkovaní príbehy sú vymyslené, a že jedinými vedľajšími účinkami očkovaní sú slabé bolesti na mieste vpichu, únava a mierna horúčka.

Je to len špička ľadova a oni to vedia, no väčšina ľudí sa tým hlbšie nezaoberá.

Zabudnite na váhavosť. Je za tým omnoho viac. Je toho oveľa viac, čoho sa majú obávať vakcínoví skeptici, než len miernej horúčky či nejakej tupej bolesti, zvanej reaktogenicita.

Keby boli úrady ako CDC a FDA úprimné, alebo keby ich dokonca niekto nejako úprimnými byť nútil, museli by hneď teraz prezradiť, že očkovania všade vo svete spôsobujú krvné zrazeniny (a následné infarkty, mozgové mŕtvice, pľúcne embólie či iné komplikácie)

A teraz sa zameriavajú na mladých tínedžerov. Pfizer chce, aby sa očkovali aj dvanásťroční, hoci nikde na Zemi nie je ani jeden prípad úmrtia niekoho tak mladého. A ak áno, potom je zrejme tiež sfalšovaný (zrejme zahynuli pri autonehode, alebo sa utopili a potom boli pozitívne testovaní na covidové proteíny – a tie testy sú tiež sfalšované).

Vakcinačný priemysel zatiaľ čulo kolaboruje so štátnymi orgánmi a technologickými gigantmi, umlčiavajúc všetky reči (a literatúru) o prírodných liekoch a liečbach prírodných národov, ktoré proti týmto vírusom fungujú už tisícročia.

Táto vymyslená pandémia tiež odhaľuje, že PCR testy sú fundamentálne neúčinné a podvodné.

Záver

Vakcíny nezabraňujú infekcii, ale skôr spôsobujú krvné zrazeniny a hyperzápalové odozvy, ktoré sú veľmi nebezpečné pre imunitný systém a u ľudí môžu dokonca vyvolať chorobu šialených kráv, prostredníctvom nekontrolovateľnej tvorby priónov, vďaka technológii mRNA.

Pre aktualizácie o tom, ako sa pripraviť na blížiacu sa VAKCÍNOVÚ PANDÉMIU a fašistickú apokalypsu, si nalaďte svoju internetovú frekvenciu na Pandemic.news.

Autor:S.D.Wells, zdroje: Pandemic.newsNaturalNews.comTheLibertyLoft.com,Nature.com, spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

 

Script logo