5. 7. 2021: Порадця міністра здравотництва хоче уж 90% заочкованость і платити собі тесты. Колектівна імуніта проті Ковід є утопія і подля статї в „Nature“.

Odborník pre pandémiu MZ SR, epidemiológ Martin Pavelka (na snímke) dnes hovorí o potrebe 90% zaočkovanosti proti Covid, hoci naši politici doteraz tvrdili, že 60% by stačilo. Úplne iné tvrdia odborníci, ktorí publikovali v renomovanom časopise Nature.

Politológ Martin Pavelka s postgraduálom z Londýnskej školy hygieny a tropickej medicíny, ktorá je výdatne financovaná grantami od výrobcov vakcín i Gatesovej nadácie, sa po 16 rokoch v čase pandémie vrátil na Slovensko. Najprv sa uchytil u progresívneho primátora Bratislavy, ktorý sa chválil účasťou v online platforme veľkomiest, kde im prednášal samotný Bil Gates. A rýchlo nastúpil do top pozícií na ministerstve zdravotníctva, hoci za jeho odbornosť hovorí všetko tento výrok z minulého leta – práve keď krivka úmrtnosti v celej Európe bola dole:

„Vírus nefunguje tak, že cez leto ide spať a v zime sa prebudí“.

Extrémistický vaxinátor Pavelka je pravá ruka ministra a zdá sa, že stojí za top radikálnymi uzneseniami vlády, ktoré boli prijaté minulý týždeň. Jeho podpis je zrejmý v odôvodnení cestovateľského semaforu, ktorý má vstúpiť do platnosti 9. júla: „Odhady britských epidemiológov sú, že delta variant je 30-100% (Neil Fergusson), alebo 40-60% infekčnejší ako Alfa variant B.1.1.7… Vysoká infekčnosť zároveň tlačí hladinu kolektívnej imunity až na 83-87% populácie, ktorú je nevyhnutné zaočkovať, aby sa vírus nedostal do prirodzeného rastu.“

Zdroj:Hlavné správy / Konzervatívny denník, skrátené

Script logo