5. 2. 2021: Боює влада проти ковіду ці жытелям? Пригоды людей, котрым ся по тестованю згіршыло здровя

Ako vyzerá posledná kvapka pre Slovákov? Ako slza zosnulých pozostalých nad truhlou poslednej 5 000 555-ej obete „protikovidových“ opatrení slovenskej pobočky britskoamerickej vlády?

Alebo už stačilo, pohár pretiekol a zaspievame si konečne tretiu slohu slovenskej hymny? Veď nám siahajú na deti – na najcennejšie, čo má

V blogu Testovanie testov a miery nášho zotročeniazaznel názor, že necertifikované antigénové testy podľa nevhodného návodu na použitie ohrozujú zdravie a citované v ňom boli aj viaceré obavy a podozrenia MUDr. Andreja Janca ohľadne týchto testov.

Teraz, po rozsiahlej teoretickej analýze, trochu skúseností z praxe.

Príbeh Emy

„Po antigénovom testovaní mi tri dni tiekla krv z nosa. A začala ma na zátylku bolieť hlava. Bolesť nastupovala čoraz častejšie, až sa stala permanentnou. Lekárka povedala, že som asi pri testovaní prudko mykla hlavou a poškodila si chrbticu.Dodnes, teda už tri mesiace, ma bolí hlava a som závislá od liekov proti bolesti,“ také je svedectvo pani Emy, ale poďme ďalej.

Príbeh Martiny

Martina píše: „Pred týždňom bol na teste náš známy, cca 70 ročný, bol úplne zdravý, ani test nevykázal pozitivitu. Pár dni na to dostal doma kolaps, záchranka prišla po hodine, oživovali ho, smrť spôsobila embólia. Po prevoze do nemocnice (už mŕtveho), mu urobili rýchlo test, a ten vykázal pozitivitu.

Čiže pán je “ďalšou obeťou”. To len, ako sa vyrábajú čísla.“

Príbeh Andrey

Andrea píše: „Moja suseda, robí v školskej družine, musia sa testovať každý týždeň, pri jednom z tých testov jej dačo pošahali v nose, mala strašné bolesti. Musela ísť na ORL zákrok, cez ucho jej to rezali a ORL doktorka naštvaná, že má plnú čakáreň takých podobných prípadov. Dala jej papier, že neodporúča ďalšie testovanie, ale riaditeľka jej to neuznala, že ju bez testu nemôže pustiť do práce, tak sa objednala na kloktací test za 59€, aspoň kým sa jej zahojí rana.“

Príbeh Ľuby

Ľuba píše: „Jeden pán sa mi v pondelok sťažoval, že 29.12. sa boli dať testovať so ženou v Hlohovci. Hneď na druhý deň ráno, 30.12. sa jeho žena zobudila z ničoho nič s vysokými teplotami. Dostali to doma všetci a jemu sa ani po mesiaci nevrátil čuch. Bol naštvaný, že už sa ani raz nedá testovať, lebo to nemá význam, keď jeho ženu deň pred horúčkou antígénový test vôbec neodhalil, bola negatívna a pritom už musela byť pozitívna.

Moja otázka znie: Bola by mala jeho žena 30.12. horúčku, keby deň predtým vôbec nebola na testovaní?

Takýchto prípadov, že majú ľudia bolesti hlavy už večer po zákroku alebo na druhý deň + teploty je oveľa viac. Mnohí ľudia z okolia tak tichučko pritakajú, že aj oni si myslia, že sa ľudia nakazila a poriadne sa to rozšírilo tým testovaním.“

Príbeh Moniky

Monika píše: „Moja mama bola v sobotu na teste, negatívny. V nedeľu sa zobudila s bolesťou hlavy inou, akú máva normálne pri chorobe, a teplotou. Odvtedy je chorá. Volala lekárke, tá je na PN. Že po zmene stavu má znovu volať či prísť. Napísala mi, že vo štvrtok, zajtra, ide niekam na CoViD test. To je logika! Má problémy z testu, tak ide na test znovu. Ach jaj. Možno bude pozitívna a wualaaa ďalšie číslo! Toľko budú testovať a očkovať, kým na to nedoplatia všetci: Niekto po teste, niekto po očkovaní a ti ostatní na ostatné choroby, lebo nás už nebude mať kto ošetrovať.“

Svedectvo Michaely

„Z 900 ľudí ich fabriky len 2 odmietli ísť na novembrové testovanie. Jedna si vybavila PN a ona – tá druhá, nesmela vstúpiť bez testu na pracovisko. Do mesiaca ju prepustili. Čo ona vie, po testovaní jedna kolegyňa ochorela s ťažkými horúčkami, druhej sa zapálilo ucho, tretia mala problém s očami.“

Napokon úryvky z dlhého listy 33-ročnej Ivety

„V nedeľu 1.11.2020 som sa zúčastnila „dobrovoľného“ celoplošného testovania … Samotný výter … bol nepríjemný, mokrý, štipľavý, smrdel akoby dezinfekciou, tento smrad som cítila v nose ešte možno 2 dni (tyčinka šla po rozbalení rovno do nosa, pani ju do ničoho nenamočila). Pocítila som bolesť v uchu, no táto bolesť do rána ustúpila. Nasledujúce dni som už nedokázala hrýzť tuhú stravu, bolela ma celá čeľusť… 21. a 22.12 som od bolesti nedokázala spať… Stav sa nezmenil ani po 10 dňovej antibiotickej liečbe… 2.1. sa k tejto bolesti pridala bolesť spánkov… akoby ste si dali spánky do zverákov… a takto sa to opakuje dodnes v rôznych časových intervaloch. Na 8.1. som si dohodla termín v NR u zubára… avšak kvôli aktuálnej situácii v NR, …, som opäť potrebovala negatívny modrý papierik. Šla som 5.1. na antigénový test. Tento krát bola palička suchá, no v momente keď mi ju strčila do nosa a začala krútiť, nenormálna bolesť do ucha a začalo mi trhať pod okom… bolesti i trhanie pod okom mi pretrvávali celý deň, noc, nasledujúci deň, čiže k neznesiteľnej bolesti sánky, spánkov sa pridala bolesť ucha trhanie pod okom.

8.1. mi zubár spravil 3 snímky (cca 150€), skontroloval sánku a skonštatoval že bolesť mi nespôsobujú v žiadnom prípade zuby…

15.1 som kontaktovala obvodného lekára, ktorý sa zhrozil že som prišla bez otestovania sa… predpísal mi ďalšie antibiotiká… zavolala som doktorke na ORL …, nemohla ma vyšetriť, pretože už mali všetko zdezinfikované.

Tak sme sa dlho rozprávali, …a skonštatovala, že došlo k poškodeniu nervu vplyvom antigénového testovania. Trojklaného nervu. Po víkende som k nej šla osobne, a povedala, že mi už neodporúča dať sa testovať ani antigénovým a ani PCR testom. Na papieri mi to nechcela dať, že len nech si žiadam o výter z hrdla. Predpísala mi Aescin, užívať Paralen a Flektor, nahrievať si to…. po týždni mi bolesti začali konečne ako tak ustupovať, … som športovkyňa, no… nemôžem ani doma cvičiť, pretože keď som mala snahu hoc i len jogu si doma zacvičiť, stav sa v momente zhoršil…. A výter z hrdla? Som slobodná matka … a neviem si predstaviť platiť každý týždeň 22,50€ za výtery z hrdla.“

A ešte z „protikovidových opatrení“ spomeniem „neškodnú“ dezinfekciu

Hojne sa používa látka PHMG. Postrekujú sa ňou zrejme aj priestory odberových miest, čiže aj to môže mať vplyv na zdravie testovaných osôb. Jedna z firiem, ponúkajúca služby, ju opisuje ako účinnú a nezávadnú, ale stačí pozrieť čo len do wikipédie, a ajhľa: „Keď je PHMG aerosolizovaný a vdychovaný, poškodzuje pľúca, spôsobuje umieranie buniek sliznice priedušiek a rozsiahle poškodenie alveol, spolu s bronchiolitídou obliterans, často fatálnou formou nevratných obštrukčných pľúcnych ochorení, pri ktorých priedušky sú stlačené a zúžené fibrózou (tkanivo jazvy) a / alebo zápalom.“

To len tak na okraj…

Podstatná je otázka: Kedy už konečne odkvapne pre Slovákov posledná kvapka trpezlivosti? Necháme sa opäť znásilňovať – seba aj svoje deti – aby mohli chodiť do školy, na čo majú ústavné právo?

Alebo už poslanci, úradníci mestských samospráv, riaditelia škôl, novinári, zástupcovia lekárskych a právnických združení, prokurátori, všetci ochrancovia práv, zamestnávatelia atď. prestanú poslúchať a mlčať, a začnú brať na zodpovednosť vládu a jednotlivých ministrov za to, že práve plošným testovaním rozšírili chorobnosť a úmrtnosť na nevedno čo, lebo nikto neskúmal, čo na špajlách strkajú ľuďom do nosa?

V príbalovom letáku nebolo uvedené zloženie (!!!), ktoré bolo aj tak rôzne – podľa svedectiev raz mokré, raz suché, inokedy údajne infikované kovidom, ako uviedol MUDr. Janco (viď už spomínaný blog) a celé citáty uvedené v časopise Čierne na bielom – https://www.izkona.sk/.

Zato bol v príbalovom letáku uvedený návod odberu, ktorý je podľa mnohých lekárov, aj rakúskych lekárskych komôr nesprávny, a nikdy v minulosti sa takto odbery z nosa nerobili.

Kontolovali sa laboratórne necertifikované testy? Kde sú výsledky analýz?

Kedy sa na obrazovky RTVS dostanú diskusie skutočných odborníkov, nie diletantov a prisluhovačov farmabiznisu? Ako je možné, že existuje pandemická komisia, v ktorej takmer niet lekárov, a záujmovo nekonfliktní tam vôbec nie sú?

Záver

Nerobím si nárok v tomto blogu na vyčerpanie témy. Je to slovo svedectiev a nezodpovedané otázky mňa ako novinárky z okruhu:

Prečo vláda rozpútala vojnu proti vlastnému obyvateľstvu? Prečo drvivá väčšina vládnych „opatrení proti kovidu“ smeruje proti obyvateľstvu, proti psychickému a fyzickému zdraviu?

Prečo je všetko sprevádzané mediálnym strašením, prečo vláda likviduje malých a stredných podnikateľov a obchodníkov?

Prečo sa tvári, že čím horčie, tým lepšie a neustále vymýšľa mové psychicko-ekonomické metódy týrania v takej kvalite – že to ministri nemôžu mať zo svojej hlavy, zrejme im našepkáva umelý intelekt?

Ako je možné, že minister zdravotníctva spraví vedecký výskum na obyvateľstve, pod nátlakom, bez ich vedomia, mnohým pritom poškodí zdravie, a ešte stále sedí v ministerskom kresle a zrejme ďalej si testuje testovanie do ďalších svojich štúdií financovaných aj Gatesom, možno sám zvedavý, koľko „protikovidových“ opatrení Slovač ešte vydrží?

Zdroj: blog.hlavnespravy.sk, Spracoval: Badatel.net

Script logo