4. 7. 2021: Плошным тестованём влада выкликала 2. волны, котролами на граніцях може выкликати 3. волну

Všetci si určite pamätáte, ako pred zahájením plošného testovania v októbri 2020 sme mali len niekoľko desiatok obetí ochorenia COVID-19. Pred prvým plošným testovaním na Orave k 22.10.2020 to bolo presne 115 úmrtí. Potom, keď prišla táto dementná vláda s korunným psychopatom na čele s nápadom na celoplošné testovanie, takmer všetci experti v štáte varovali, že to zvýši mobilitu ľudí a môže prispieť k šíreniu nákazy. No a presne to sa aj stalo.

Ako sa vyvíjala 2. vlna po plošnom testovaní

Tesne po plošnom testovaní, ktoré prebehlo v dňoch 30.10.2020 až 8.11.2020 počet prípadov covidu na krátku chvíľu poklesol.

Išlo však o sezónny pokles – ak sa pozriete na iné štáty, takmer všade po októbrom náraste nastal v novembri mierny pokles. Za tých pár týždňov sa efekt plošného testovania ešte nemohol prejaviť. Navyše v tom období tiež menej testovali PCR testami, lebo ľudia boli na antigénových testoch.

Neskôr v decembri však začali počty prípadov COVID-19 prudko rásť a zároveň do závratných výšok rástli aj úmrtia.

Každý, aspoň trocha rozumný človek, by sa z toho poučil a od plošného testovania upustil. Nie však naša ultra-dementná vláda, ktorá má najväčšiu koncentráciu idiotov zo všetkých vlád na svete.

Tí sa naopak rozhodli, že koncom zimy a začiatkom jari dajú druhé kolo plošného testovania a potom pravidelné testovanie pre vybrané skupiny obyvateľstva – napríklad zamestnancov a rodičov školopovinných detí.

Výsledok?

Zo všetkých štátov na svete sme mali najdlhšie trvajúcu druhú vlnu infekcie COVID-19 a na istý čas sme sa stali aj svetovými lídrami v úmrtiach na milión obyvateľov.

V iných štátoch, ako napríklad v Portugalsku, ktoré bolo tiež silno zasiahnuté 2. vlnou pandémie, došlo k rýchlemu a prudkému nárastu infikovaných a potom k rovnako rýchlemu a prudkému poklesu.

U nás začalo to rásť niekedy okolo 25.11.2020 (pár týždňov po prvom kole plošného testovania). Mierny pokles prišiel vo februárii 2021, no potom to znova začalo rásť, keď dementná vláda opäť zaviedla plošné testovanie.

K finálnemu poklesu prišlo až niekedy okolo 10.4.2021. Teda celkové trvanie bolo 136 dní, čiže 4 a pol miesiaca:

Naproti tomu v takom Portugalsku začali prípady prudko pribúdať približne 28.12.2020 a vlna skončila niekedy 20.2.2021. Celkovo ich vlna trvala 54 dní, čiže necelé 2 mesiace.

Vidíte ten obrovský rozdiel? V Portugalsku tretí kopček druhej vlny chýba, pretože oni plošné testovanie nerobili.

My sme vďaka našej dementnej vláde s jej neskutočne idiotským nápadom plošného testovania mali vlnu 2,5-krát dlhšiu ako Potrugalci. Čo sa týka úmrtí, tak populáciou porovnateľné krajiny ako Dánsko, Nórsko či Fínsko mali do 1000 obetí COVID-19, u nás to bolo 12 600!

Snažíme sa túto udalosť správne pomenovať, no nenapadá nás iný výraz než genocída.

Čo hrozí, že dnes spôsobia kontroly na hraniciach

Oficiálne zdroje vyhlasujú, že delta variant koronavírusu je omnoho viac nákazlivejší než britský variant, ktorý u nás spôsobil druhú vlnu.

Nenávisť šíriaci Denník N priniesol pred pár dňami článok o tom, ako sa v Austrálii nakazil delta variantom niekto, kto len prešiel okolo iného nakazeného človeka. Na prenos infekcie tak stačilo doslova pár sekúnd.

Dobre, berme túto informáciu za relevantnú a pravdivú. Čo sa potom stane, keď naša dementná vláda zavedie kontroly na hraniciach?

Predstavte si nasledujúci scenár:

Autom sa domov zo zahraničia bude vracať rodina, ktorá sa na dovolenke nakazila delta variantom. Pri kontrole dokladov na hraniciach nakazia policajta alebo vojaka.

Pri delta variante začína byť človek infekčný po približne dvoch až troch dňoch (oficiálny údaj).

Delta variant má tiež miernejšie príznaky, zvyčajne sa prejavuje ako nádcha, prípadne je bezpríznakový. Je tak veľká šanca, že náš nakazený policajt (vojak) o svojej nákaze ani len nebude vedieť.

Tiež predpokladáme, že ich nebudú testovať každý deň. Ak by ich testovali raz týždenne, je to málo, nakoľko ostáva 5 dní, počas ktorých môžu delta variant ďalej šíriť.

Takže náš nakazený policajt (vojak) bude veselo roznášať infekciu na každú posádku vozidla, ktoré bude kontrolovať.

Výsledok?

Niekedy koncom júla alebo začiatkom augusta začnú u nás prudko pribúdať nové prípady nákazy delta variantom koronavírusu. Dementná vláda začne kvičať, že „Pozrite, máme tu tretiu vlnu, teraz musíme všetko zavrieť!“

Za vinníkov budú samozrejme označovať neočkovaných, dovolenkárov, pendlerov a všetkých okolo, len nie seba.

Pritom skutočným vinníkom bude samotná dementná vláda a jej neskutočne idiotský nápad zaviesť kontroly na hraniciach pri variante koronavírusu, ktorému na prenos stačí pár sekúnd.

Záver

Takže, ak naozaj zavedú kontroly na hraniciach, tak tu o chvíľu môžeme mať 3. vlnu a ďalšie stovky či tisíce mŕtvych. A za všetko, podobne ako pri 2. vlne, bude opäť zodpovedná táto zločinecká dementná vláda.

Prosíme vás, už konečne niekto na tú retardovanú chamraď navlečte kazajku!

Ďakujeme a zároveň sa ospravedlňujeme za expresívnejší jazyk, no nedokázali sme nájsť miernejšie slová.

Použité zdroje: nenávistný dennikn.skpostoj.sk, spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Script logo