30. 5. 2021: Ваксо-гаварії: Огрожують очкованы зомбіци за волантами авт свою околіцю

(Tapestry, tapnewswire.com) – Ako ste už isto počuli, mnoho ľudí po prekonaní covidu zažívajú aj dlhú dobu od vyliečenia rôzne neurologické ťažkosti – od pretrvávajúcej únavy až po psychické problémy typu úzkosť či depresia.

Zatiaľ sa presne nevie, čo tieto problémy vyvoláva, no niektorí experti majú podozrenie, že to nejako súvisí s hrotovými proteínmi. Inými slovami, že príčinou nie je ani tak jadro vírusu, ako skôr jeho povrchové proteíny.

Ak by to bola pravda, potom by rovnaké zdravotné ťažkosti mohli teoreticky zažívať aj očkovaní ľudia. Ako je to možné?

Dôvodom je princíp, na akom fungujú vakcíny proti covidu. Vakcíny totiž vyvolajú v ľudských bunkách tvorbu hrotových proteínov, na ktoré si má potom telo vytvoriť protilátky.

Podľa tejto hypotézy by mohli škodiť aj samotné hrotové proteíny, bez prítomnosti vírusu.

Skúsenosti vodičov zo sveta

V dnešnom článku vám chceme priniesť veľmi zaujímavé skúsenosti niekoľkých vodičov z USA a Austrálie.

Tu je prvá výpoveď jedného vodiča nákladného auta z USA:

„Mám startupovú firmu, preto pracujem každý deň v týždni. Každý deň som na ceste, mieriac z domu na svoje pracovisko v oblasti Raleigh-Durhamu po ceste I-40 a potom späť.

Nedávno som si všimol masívny nárast zdanlivo bizarných autonehôd. Z cesty schádzali vozidlá všetkých druhov, zväčša len so šoférom a havarovali. Nebolo to v zlom počasí. Ani uprostred noci. Jednoducho z ničoho nič.

Tiež som si všimol, že vodiči vyzerali akosi „omámene“.

Kľučkovali, nevyspytateľne zastavovali a najmä nešli rýchlo – zvyčajne tak o 16 kilometrov za hodinu pomalšie na vedľajších cestách, no veľmi rýchlo na hlavných.

Na miestnom trhu jazdím už veľmi dlho a tento druh správania som predtým nevidel. Uvažujem, či nejde o nejaký začiatok poškodenia mozgu po očkovaní???“

Iný svedok, vodič donáškopvej služby, vypovedá, že podobné veci sa dejú aj v Austrálii:

„Jednoducho príval nezmyselných autonehôd. Bez príčiny… len zbiehajú z cesty do priekop a riek… narážajú do stĺpov… do iných áut…

Bez akéhokoľvek dôvodu. Dokonca ani neprekračujú rýchlosť. Je to akoby všetci náhle utrpeli za volantom infarkt či stratu vedomia.

Všímam si to posledné 2 – 3 týždne, ale v poslednom týždni sa to stalo oveľa vypuklejšie.

Niečo podobné vídam aj pri parkovaní.

Vidím ľudí jazdiť po parkoviskách a hľadať miesto na zaparkovanie, ako opakovane prechádzajú okolo voľných miest, aby si nakoniec nejaké našli náhodne. Ako keby si nevedeli jedno „vybrať“. Naozaj čudné.“

Ďalší vodič z Meine v USA uvádza:

„Sú to rozhodne dobré postrehy, to isté zaznamenali aj iní, tú časť o ľuďoch, ktorí teraz jazdia absurdne pomaly, sotva dosahujúc povolenú rýchlosť.

Ja už na nich ani nečakám, zvyčajne okolo nich prefrčím v opačnom pruhu, rýchlo na nich pozriem a rozhodne to nemajú v have celkom v poriadku.

V posledných niekoľkých týždňoch sa to naozaj zhoršuje.

Našťastie mám dovolenku, takže sa cestám vyhýbam. Nemôžem preto povedať, či sa to zhoršilo, no je to v takej miere, že v poslednom čase často uvažujem zanechať prácu vodiča donáškovej služby.

Ak mám byť úprimný, nebojím sa zomrieť na covid, no veľmi sa bojím smrti po zrážke s niekým, kto má zlú reakciu na vakcínu.

Môj svokor je agresívny zástanca očkovania. V posledných niekoľkých dňoch máva chvíle závratov a veľmi sa mu krúti hlava. Mimochodom, je zaočkovaný. Kvôli týmto symptómm prestal šoférovať. Vidí, že to u zaočkovaných spôsobuje veľa havárií.

Ja som pozoroval pozoruhodne veľa čelných zrážok a veľa nárazov do stromov po celých USA. A tiež pozoruhodne veľa nedisciplinovaných vodičov.

Nedávno som šiel so sestrou v jej SUV navštíviť hospitalizovaného príbuzného. Ona je zdravotná sestra a zaočkovali ju pred 3 mesiacmi. Šoférovala veľmi chaoticky a tak trochu kľučkovala medzi jazdnými pruhmi.

Za desaťročia jej šoférovania som nikdy nepočul, že by bola účastníčkou nejakej nehody… v posledných niekoľkých dňoch však mala párkrát namále.

Ani očkovanie už nepropaguje tak dôrazne ako predtým v januári… možno preto, že mala nejaké príznaky a obáva sa „smeču“? O ničom sa však nezmieňuje.

V piatok som šiel nakupovať do Hornellu – do južnej časti New Yorku, veľmi vidieckej.

Cestou domov som manželke okamžite povedal, aká je tá 19-tka bláznivá (smerom k medzištátnej diaľnici), mnohé nákladiaky jazdia tesne popri dvojitých čiarach, prepletajúce sa autá, akoby ich vodič bol v inom svete.“

Záver

Autor článku sa pýta: Všimli ste si, ľudia, niečo také aj vo vašich oblastiach?

Pojem „vaxo-nehoda“ som našiel aj inde! Bol som prvý, kto ho použil? Určite som ho vymyslel zámerne, no mali v ten istý deň rovnaký nápad aj iní? Alebo ma kopírujú?

To sa nijako nedozviem. Ako prvý ten pojem použil Clif High.

Autor: Tapestry, zdroj: tapnewswire.com, spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Script logo