28. 7. 2021: Шок! Одностно ковід пасом дала цїла Макронова охранка выповідь

Republiková Garda je organizačná zložka bezpečnostných zložiek, ktorá je určená na ochranu francúzskych prezidentov. Všetci jej členovia do jedného dali v posledných dňoch výpoveď. To znamená, že už nebudú ďalej chrániť súčasného francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona!

Dôvod hromadnej výpovede

Hromadná výpoveď prišla zakrátko po tom, čo Macron vydal dekrét vyžadujúci od všetkých francúzskych občanov používanie „sanitárnych pasov“ (známych tiež ako „covid pasy“) na vstup do obchodov, barov či reštaurácii.

Bez týchto diskriminačných pasov vraj nie je možné už dokonca ani voliť!

Proti uvedenému nariadeniu vyšli v posledných dňoch milióny občanov Francúzska protestovať do ulíc viacerých významných miest v celej krajine.

Medzi demonštrantmi a políciou prebiehajú na mnohých miestach pouličné boje.

Samozrejme, médiá hlavného prúdu o tom informujú len minimálne alebo vôbec. Ignorujú tak ľudové povstanie, ktoré vo Francúzsku prebieha práve v týchto chvíľach.

Francúzska vláda sa teraz pokúša narýchlo dať dokopy nejakú náhradu za odstupujúcu Republikovú Gardu pre svojho diktátora, ktorý Francúzom kradne slobodu.

Keď sa pýtali niektorých členov Republikovej Gardy, prečo dali výpoveď, ich odpoveď bola: „Macron nie je hodný, aby sme za neho položili život“

Dúfajme teda, že francúzski občania budú úspešní vo svojom boji a zbavia sa nechutného tyrana a to akýmkoľvek spôsobom, ktorý uznajú za vhodný.

Hnoj na vládu

Keď protestujú Francúzi, tak to takmer vždy stojí za to. Napríklad pred 3 rokmi „ozdobili“ vládnu budovu riadnou dávkou hnoja, keď proti vláde protestovali farmári.

Záver

Kedy sa aj Slovensko prebudí a vzbúri proti vlastným diktátorom?

Posledný víkend sa zdá byť prvou lastovičkou. Zrejme prvýkrát v dejinách samostatnej republiky sa konal 3 dňový non-stop protest pred parlamentom proti apartheidu a covidovej tyranii.

Slovensko vstáva, putá si strháva!

Autor: HAL Turner, zdroj: halturnerradioshow.com, spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

WHO znížila nebezpečnosť COVID-19 na úroveň virózy. Vláda napriek tomu stupňuje teror

Script logo