26. 7. 2021: Америцькый Жыд варує: „Вакціны суть новы пліновы коморы і медіями жывленый страх до них вганяють міліоны людей.‟

Židia v Nemecku pred druhou svetovou vojnou si nemysleli, že keď boli najskôr požiadaní o „zaregistrovanie“ ich zbraní, že im tie zbrane zakrátko zoberú. Tí istí nevinní Židia, ktorí boli nemeckými občanmi, nemali tušenie, že im po skonfiškovaní zbraní prikážu „presťahovať sa“ do pre nich vyhradených get, spolu s ďalšími „im podobnými“ ľuďmi.

Covidová a nacistická propaganda sú si v mnohom podobné

Nenávidieť Židov bola oficiálna nacistická politika. Mediálnou propagandou (letákmi, plagátmi a filmami) boli mnohými spôsobmi оstrо kritizovaní ako bremeno spoločnosti.

Nemecký ľud bol vedený nenávidieť konkrétnych ľudí (spomeňte si na neočkovaných dnes). Hitler im dal obetného baránka – „špinavých zradcovských Židov“. A obyvateľstvo na návnadu skočilo.

Potom tie milióny Židov poslali vlakom z get do koncentračných táborov. Tie sa stali miestom ich posledného odpočinku.

Hitlerova farmaceutická „pravá ruka“ vytvárala toxické vakcíny, vyrobené z chemických zmesí a potom tie chemické látky vpichovali do rúk židovských detí (zvyčajne dvojčiat), len aby zistili, čo sa stane. Tie, samozrejme, zomreli, keď boli predtým mučené a zneužité.

Židia neboli hlúpi, len si sprvu neuvedomili, čo registrácia zbraní znamená a nakoniec museli všetci kráčať do plynových komôr, naplnených jedovatými insekticídmi, z ktorých niektoré sa ešte aj dnes používajú v chemoterapii.

Židom povedali, že sa idú hromadne sprchovať a keď do tých budov vošli, nacisti im namiesto horúcej vody pustili plyn. Práve tam zomrela asi šestina z celkového počtu 6 miliónov Židov zabitých v holokauste.

Iných Židov po vystúpení z vlaku strelili dvakrát do hlavy. Alebo, ak mali nejaké užitočné zručnosti, ktoré mohli pomôcť Hitlerovým ozbrojeným silám, bola im pridelená práca. Potom boli všetci pomaly vyhladovávaní na smrť.

Hitlerovia súčasnosti

Hitler dal do vody pridávať fluór, ktorý Židov oslaboval, aby sa nemohli búriť či utiecť (poznámka redakcie: Dnes sa fluór do vody stále pridáva hlavne v anglicky hovoriacich krajinách – USA, Kanada, Írsko, Veľká Británia, Austrália a Nový Zéland. Zrejme preto, aby populácia bola poslušná a poddajná.)

Keď sa čpavok (amoniak) zmieša s bielidlom, stáva sa zmes toxická ako yperit. Zmes čpavku s bielidlom môžete nájsť v bežne predávaných cigaretách.

Bielených je aj väčšina bielych potravín. Väčšina červeného mäsa je ošetrená čpavkom, aby sa zabili baktérie E.coli.

Pesticídy, ktorými sa postrekujú takmer všetky bežné plodiny a produkty, vyrába spoločnosť Bayer (Monsanto). TEN ISTÝ odporný Bayer, ktorý sa postavil do čela farmaceutického konglomerátu, známeho v nacistickom Nemecku ako I.G.Farben, ktorý vyrábal jedovatý plyn Cyklón B používaný v koncentračných táboroch na vraždenie väzňov.

Vakcíny obsahujú desivé znečisťujúce látky z celej planéty, ktoré by NIKDY nemali byť vpichované do ľudských tiel. Neexistuje žiadne bezpečné množstvo ortuti, ktoré možno vpichnúť, či už ide o etylortuť alebo metylortuť.

Žiadny človek, najmä potom, čo sa stalo Židom v nacistickom Nemecku, by nemal byť nútený prijímať vakcíny, meniace vaše gény tak, aby vytvárali proteíny a prióny (časti hrotových proteínov), napodobňujúce smrtiace vírusy.

Na chvíľu sa nad tým zamyslite. Nech vám to dôjde. Farmaceutický priemysel. Nacisti. Chemoterapia. Hitler. Chemické pesticídy. Bayer. Plynové komory. Geneticky modifikované organizmy. Covid-19. Pfizer. Moderna. Proteínová nálož a vakcíny mRNA.

Predchádzanie panike a zabíjanie najprv tých „oslabených“

Všimnite si, že Covid-19 útočí hlavne na „oslabených“ ľudí, ktorí majú dysfunkčný a slabý imunitný systém z dôvodu predpisovaných liekov, fluorizovanej vody, ortuti v injekciách proti chrípke a geneticky modifikovaných, silne spracovaných, na živiny chudobných potravín plných pesticídov (takmer všetkých bežných potravín, ktoré nie sú organické).

Telá týchto istých ľudí sú v ohrození pri boji s rakovinou, cukrovkou, chorobou srdca, demenciou a ďalšími civilizačnými chorobami.

Takto fašisti a neomarxisti (Bidenov režim v štýle čínskej komunistickej strany, EÚ to isté) vakcínami napádajú a často aj zabijú najprv tých slabých, chudobných a „hendikepovaných“ (spomeňte si tu tiež na úmrtia na covid v domovoch dôchodcov po celom svete).

Toto je Covid-19, vírus vytvorený v laboratóriu tak, aby si vzal tých slabých, tých „zbytočných“ (poznámka redakcie: Teória laboratórneho pôvodu koronavírusu časom stále naberá na sile).

Na postupné odstránenie tých slabých, ale len v období niekoľkých rokov, nie desaťročí, mal byť vytvorený nielen vírus, ale aj vakcíny.

Toto je ďalší dôkladný pomalý pochod väzňov do plynových komôr, tentoraz to však mieri do očkovacích centier kvôli prevýchove vašich buniek, ktoré odteraz môžu robiť vaše telo rakovinovým a pritom vám pomaly zhusťovať krv.

Nakoniec sa buď zbláznite, alebo zomriete na infarkt či mŕtvicu. A zakaždým sa to zvalí na obetného baránka, ktorým je posledný variant covidu s číslom príslušného roku (prípadne písmenom gréckej abecedy).

Vtedy, keď Židia počas holokaustu dorazili do centier zabíjania, vybrali na okamžitú popravu všetky nemluvňatá, deti, hendikepovaných ľudí, starých a tehotné ženy, lebo nemohli pomôcť posilneniu Hitlerovej armády.

Ak nechcete, aby sa história opakovala, ako ďalší holokaust, tak sa nevzdávajte svojich zbraní, nejedzte pesticídmi zamorené potraviny, nepite vodu z kohútika (v krajinách, kde sa voda fluoriduje), nedávajte sa opakovane očkovať v rámci extrémne nebezpečného „medicínskeho experimentu“, vedeného Big Pharmou.

Jed na potkany, obsahujúci niektoré rovnaké ingrediencie ako dnešné lieky na riedenie krvi, sa používal v plynových komorách holokaustu

„Cyklón B“ bol názov granulátu chemického insekticídu, ktorý nacistické stráže sypali do vzduchových šácht plynových komôr.

Používal sa aj na hubenie hmyzu a potkanov, čo sa zhodou okolností stalo prezývkou všetkých Židov, ponižujúc ich tak, aby uverili, že nemajú vôbec žiadnu cenu (dehumanizácia). K podobnému sú dnes povzbudzovaní robiť zaočkovaní tým „nezaočkovaným“.

Rovnaké zložky jedu na potkany môžete nájsť dnes v niekoľkých predpisovaných liekoch na riedenie krvi. Náhoda?

Sme novým bremenom spoločnosti, hoci sme provedeckí. Sme noví „malomocní“ – neočkovaní, ktorí vedia, čo tieto vakcíny v skutočnosti znamenajú. Chopte sa ich! Po nemecky je to Ergreife sie!

Ako vravia niektorí militantví vakcinátori:

„Pošlite ich (neočkovaných) do táborov FEMA (Úradu pre zvládanie krízových situácií v USA), aby boli… nasilu zaočkovaní pre vyššie dobro.“

Vakcíny proti covidu spôsobujú na celom svete krvné zrazeniny a zápaly srdca. Masmédiá, podobne ako Hitlerova propaganda, to všetko utajujú.

Medzitým sú ľudia, ktorí sa neočkujú, novými obetnými baránkami, „nehodnými života“ a obviňujú ich za všetko šírenie smrtiaceho ochorenia. Toho, ktoré bolo vyrobené v laboratóriu a ktoré zabíja slabých. Už vidíte ten model?

Ste „nehodní života“?

Vakcinačný priemysel je o tom presvedčený a preto ho nemôžete žalovať za zanedbanie povinnej starostlivosti, poškodenie ani smrť v dôsledku očkovania ich vakcínou proti Covid-19.

Ani nie pred sto rokmi, v októbri 1939, začal Hitler popravovať všetkých oslabených (telesne a mentálne hendikepovaných), lebo ich považoval za „nehodných života“.

Hitler mal „poradcov“, ktorí po návštevách nemocníc a domovov dôchodcov rozhodovali o tom, kto má byť popravený.

Na smrť boli určené deti s autizmom, hoci aj ľahkým. Na smrť vybrali človeka s chýbajúcim prstom, rukou alebo nohou. Išlo o program eutanázie pod záštitou oxidu dusnatého a Cyklónu B – pesticídu s obsahom kyanidov.

Keby si Hitler svoje zbrane hromadného ničenia mohol vyberať dnes, boli by nimi biologické zbrane, vydávané za očkovania.

Záver

Ste už „označení na smrť“? Máte z nacistických vakcín chorobu šialených kráv či iné zdravotné problémy?

Ak ste už jedno či dve toxické očkovania proti covidu dostali a pociťujete vedľajšie účinky, máte krvné zrazeniny alebo iné nežiaduce účinky, navštívte stránku CovidVaccineReactions.com.

Potom si kvôli aktuálnym informáciám o týchto zločinoch proti ľudskosti, vykonávaných pod zámienkou očkovania, nalaďte svoju internetovú frekvenciu na Pandemic.news.

Pre ďalšie informácie a overené štatistiky o tragédiách alopatického „vlaku“, v ktorom sa vezie už vyše 2 miliardy ľudí našej planéty, navštívte aj stránku PharmaDeathClock.

Použité zdroje: Pandemic.newsNaturalNews.comTruthWiki.orgGlobalJustice.orgNOQReport.comencyclopedia.ushmm.org

Autor: S.D. Wells, pôvodný článok: Naturalnews.com, spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

 

Script logo