24. 6. 2021: Приправлюють ся протесты перед домами фармалобістів Кырчмерія, Мікаса, Ярчушкы (на фотцї) і далшых

Možno ste v posledné dni zachytili, ako nikým nevolené „konzílium odborníkov“ (teda skôr konzílium odporníkov) chystá na leto sprísňovanie obmedzení pre cestovanie a zároveň tvrdú diskriminináciu neočkovaných.

Takéto kroky sú absolútne nepochopiteľné, nakoľko v súčasnosti má Slovensko jednoznačne najnižšie čísla „nových prípadov covidu“ (rozumej nových falošne pozitívnych prípadov na základe podvodných PCR testov) za posledných 10 mesiacov.

Prečo chcú sprísňovať opatrenia, keď je situácia priaznivá?

Toto sprísňovanie opatrení oficiálne zdôvodňujú obavou z 3. vlny pandémie v dôsledku šírenia takzvaného „Delta variantu“ koronavírusu, ktorý sa momentálne údajne šíri vo Veľkej Británii a Portugalsku.

Ak by sme aj pripustili existenciu takéhoto variantu (v skutočnosti sú varianty nezmysel, nakoľko vierohodne nedokázali ešte ani len existenciu pôvodného koronavírusu z Wuhanu), tak podľa údajov z Veľkej Británie sa tento variant síce viac šíri, no smrtnosť má 10-násobne nižšiu než pôvodný Alfa variant.

Pozrite si v nasledujúcej tabuľke čísla v poslednom stĺpci – Alfa variant má smrtnosť 1,1% a Delta variant iba 0,1%, čiže 10-násobne menej:

Sami odporníci z konzília priznávajú, že Delta variant má príznaky v podstate ako bežná nádcha. Šialené, už sa máme báť aj „smrteľnej“ nádchy! Za chvíľu budú odporníci strašiť aj tým, keď si niekto kýchne.

Takže, takáto panika absolútne nie je na mieste!

Skutočným dôvodom tohto úbohého strašenia nikým nevoleným konzíliom „odborníkov“ je, že sa snažia zvrátiť očkovacie fiasko.

Čakáreň je takmer prázdna a zaočkovaných prvou dávkou je len zhruba 35% obyvateľov Slovenska. No a keďže nevedia do očkovania prinútiť zvyšných 65% triezvo uvažujúcich ľudí, tak sa podujali na tento zavrhnutiahodný nátlak a vydieranie.

To je celé – prachy z vakcín. Nič viac, nič menej za tým nehľadajte.

Okrem toho, vo Veľkej Británii zatiaľ zomrelo na údajný Detla variant k 21. júnu 2021 viac očkovaných ľudí (37) ako neočkovaných (34).

No a čo sa týka pomerovej úmrtnosti, tak u očkovaných je priam katastrofálna – až 0,63% oproti 0,09% u neočkovaných. Tak sa zdá, že pre Delta variant je očkovanie úplne kontraproduktívne. (zdroj)

Lekár MUDr. Radoslav Čičala vyzýva k protestom pred domami farmalobistov

Ohľadne tejto poburujúcej situácie, ktorú na nás chystá nikým nevolené konzílium farmalobistov typu Krčméry, Jarčuška, Kalavská a ďalší, vyzval na Facebooku MUDr. Radoslav Čičala k organizovaniu protestov.

Protesty by sa však mali konať priamo pred domami uvedených bezškrupulóznych farmalobistov združených v spomínanom konzíliu odporníkov.

Na niektorých z nich už boli dokonca podané aj trestné oznámenia, ako napríklad na pediatričku Prokopovú za jej výzvy k diskriminácii neočkovaných detí.

Status k protestom

Tuto uvádzame facebookový status MUDr. Radoslava Čičalu k protestom:

Farma lobisti ako Krčméry, Jarčuška, Kalavská a ľudia blízki jej mužovi v ŠÚKL, na Slovensku idú porušovať vedu, medzinárodne vedecké dohovory a diskriminovať občanov vrátane tých, čo COVID prekonali. Práve tí sú najlepšie chránení voči aj novým mutáciam, nie očkovaní ako nám tieto bábky farma firiem a zapredaní zločinci chcú nahovoriť.

Čakal som, že začnú raziť tvrdú farmalobistickú agentu, ale že si dovolia obchádzať aj medzinárodne dohovory, to už je vrchol.

Otázne je, čo teraz s nimi.

Mal by niekto záujem protestovať pred domami týchto farmalobistov, s plagátom – Bábky farma firiem odstúpte? Ak áno, napíšte do komentára.

Poprípade je na zváženie hromadné trestné oznámenie s dokladovaním ich financovania v minulosti farma firmami a pre vysoké riziko podozrenia z korupcie, porušovania základných ľudských, medzinárodných práv a neakceptáciu vedeckého poznania.

Táto farmaceutická mafia v rámci svojich narcistických pohnútok a deviantných predstáv o svojej výnimočnosti neberie ohľad na nikoho, len na tých, ktorí ich platia…

Ako jediný krok, prečo toto robia, je získanie ďalších ľudí na očkovanie. Vakcíny im stoja v skladoch a hlad po peniazoch stále rastie…

Záver

Ak by ste mali aj vy chuť sa zúčastniť protestov pred domami členov nikým nevoleného konzília odporníkov, kontaktujte prosím MUDr. Radoslava Čičalu cez Facebook.

Musíme týchto šialencov spoločnými silami zastaviť, inak nám tu čoskoro zavedú vakcinačný apartheid a covidový fašizmus!

Zdroje

V tomto článku boli použité nasledovné zdroje:

1. FB profil MUDr. Radoslav Čičala

2. FB status o smrtnosti Delta variantu

3. FB status k protestom pred domami členov konzília

4. FB status o trestnom oznámení na Prokopovú

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Script logo