24. 6. 2021: Несподїване: Многы докторы в США не хотять лїчіти паціентів пошкодженых очкованём

Závažnými vedľajšími príhodami po „vakcínach“ proti ochoreniu Covid-19 trpí oveľa viac ľudí, než je hlásené a niektorí z nich, ako trojica zdravotníčok, odvážne vystupujú, aby porozprávali svoje príbehy a varovali ostatných.

V nedávnej epizóde The Highwire s Delom Bigtreeom zdravotníčky Shawn Skeltonová, Angelia Desselleová a Kristi Simmondsová prezradili, ako teraz trpia triaškami, záchvatmi, bolesťami hlavy a ďalšími zvláštnymi zdravotnými abnormalitami, odkedy boli zaočkované.

A pretože všetky tieto poškodenia boli spôsobené vakcínami, ich lekári im teraz odmietajú pomôcť, lebo by to bolo príliš „kontroverzné“.

Viete, Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), Anthony Fauci a dokonca aj Donald Trump hovoria, že očkovania proti koronavírusu je bezpečné a účinné. Napriek tomu, že po nich zomierajú alebo sa stávajú trvale poškodenými desaťtisíce ľudí.

Prečo lekári odmietajú liečiť poškodenia po očkovaní

V mnohých prípadoch sa lekári boja pomáhať svojim vakcínou poškodeným pacientom. Dôvodom je strach, že ich „zruší“ zdravotnícky establišment (nakoľko očkovanie je predsa „bezpečné“).

V niektorých prípadoch zachádzajú lekári dokonca tak ďaleko, že vinia ľudí poškodených vakcínou, akoby si ochorenie spôsobili sami. Nazývajú to „diagnóza konverznej poruchy“, pretože nevedia, ako inak by to mali nazvať, aby ich neoznačili za „konšpiračných teoretikov“.

„4. januára na mňa môj zamestnávateľ veľmi tlačil, aby som sa dala zaočkovať,“ prezradila Skeltonová, vysvetľujúc, že poslúchla, načo okamžite začala trpieť nepriaznivými účinkami.

„5. januára som mala len príznaky miernej chrípky… no koncom dňa ma tak veľmi boleli nohy a telo, že som to nedokázala zniesť. Na druhý deň som sa zobudila, plietol sa mi jazyk a odvtedy to pokračovalo. Na druhý deň kŕče v celom tele a tak to zostalo 13 dní.“

Skeltonovej video s prosbou o pomoc sa stalo virálne a bola jednou z prvých, ktorí tak urobili. Potom sa s podobnými príbehmi začali ozývať aj ďalšie zdravotné sestry a postihnutí pacienti.

Stalo sa presne to, pred čím sme varovali: Ľudia poškodení vakcínami proti covidu sú teraz odkázaní len sami na seba

Podobné skúsenosti mali aj Desselleová a Simmondsová. Nielen v tom, že mali kŕče po celom tele a triašky, ale aj v tom, že ich odmietli liečiť ich vlastní lekári.

Jeden lekár mi povedal, že ide o diagnózu ´ja neviem, čo vám je, takže zvalíme vinu na vás´,“ vysvetlila svoju skúsenosť Skeltonová.

 „Lekári jednoducho nevedia, ako liečiť nepriaznivé reakciie po mRNA vakcíne a ja mám pocit, že sa príliš boja. Iné vysvetlenie na to, prečo nám žiadny lekár nepomôže, nemám.“

Desselleová hovorí, že ju dokonca ako pacientku prostredníctvom e-mailu odmietol neurológ, s ktorým sa nikdy nestretla, vyhlásiac, že jeho povinnosti sú „veľmi zložité“ a jednoducho by jej v tom čase nevedel pomôcť.

„Bol to odborník na poruchy pohybu, ktorého by som, podľa svojho názoru, potrebovala,“ hovorí.

„Môj lekár primárnej starostlivosti mi povedal, že to vyzerá, akoby som mala pokročilého Parkinsona. A on mi odpovedal e-mailom a povedal ´moje povinnosti sú veľmi zložité a teraz vás nebudem môcť prijať´.“

Desselleová sa opakovane pokúšala nájsť niekoho, kto by jej pomohol, no neúspešne. Genocídy vakcinácie proti novému koronavírusu (Covid-19) sa nikto nechce dotknúť ani trojmetrovou palicou.

„Dokonca som išla k jednému neurológovi a o vakcíne sa ani nezmienila, lebo som nechcela, aby ma odmietol. Mám to však vo svojom zdravotnom zázname, pretože teraz je všetko elektronické,“ lamentovala Desselleová..

„A keď doň začal hľadieť, vrátil sa do miestnosti a povedal: ´takže ste boli zaočkovaná?´ A ja som povedala: ´Áno, pane, ale nechcela som vám dať tú informáciu, lebo potrebujem pomoc.“

A mala som pocit, že keby tam nebolo to slovo, mohla som potrebnú pomoc dostať. A teraz ma v skutočnosti liečia na migrénu.“

Záver

V prípade, že sa chcete o nebezpečenstvách a neúčinnosti vakcín proti wu-chanskému koronavírusu (Covid-19) dozvedieť viac, navštívte stránku ChemicalViolence.com.

Autor: Ethan Huff, zdroj: naturalnews.com, spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

 

Script logo