21. 4. 2021: Наперек тому, што вам говорять медії, ваша слобода не приходить із вакцін

Vytvára sa presvedčenie, ktoré v súčasnosti šíria médiá hlavného a štátne úrady, že sa ľuďom môže znovu vrátiť ich sloboda. Stačí si len vyhrnúť rukáv a nechať sa zaočkovať.

Toto podporujú mnohí samozvaní odborníci, prirovnávajúc to doslova k „medovému motúzu aby dostali k zaočkovaniu viac ľudí.

„Je to podložené vedou. Je to rozumné. Znovu môžete objať svoje vnúčatá. Ak ste čakali na ostrihanie, na návštevu u zubára, teraz to môžete urobiť,“ povedal pre CNN bývalý riaditeľ amerického Centra pre kontrolu ochorení (CDC) Tom Frieden.

Predstava, že ľudia zo strachu z nakazenia sa vírusom COVID-19 odmietali objať svoje deti a vnúčatá láme srdce. Ešte znepokojujúcejší je však fakt, keď si niekto myslí, že sa na základe toho, či sa ľudia dajú alebo nedajú zaočkovať, môže tá sloboda udeliť alebo neudeliť.

„My vieme, že sa ľudia chcú dať zaočkovať, aby sa mohli vrátiť k vykonávaniu obľúbených vecí s ľuďmi, ktorých majú radi,“ povedala riaditeľka CDC Rochelle P. Walenskyová v minulotýždňovom vyhlásení.

„Sú isté činnosti, ku ktorým sa teraz v súkromí svojich domovov môžu plne zaočkovaní ľudia vrátiť.“

Podmieňovať slobodu vakcínou je opakom slobody

Okrem očividných problémov toho, že si ľudia myslia, že im vláda vie povedať, kedy a kde môžu vidieť a objať svoje deti a vnúčatá, je tu aj mlčky obsiahnutý princíp slobody. Vyžadovanie vakcíny za „slobodu“ je presným opakom „slobody“.

Ide o bohapusté vydieranie. Je irelevantné, či súhlasíte alebo nesúhlasíte s individuálnosťou voľby zaočkovať sa.

Aj keď veľa ľudí bude v týchto situáciách nútenej liečby a umlčiavania kritikov zrejme prevolávať vláde na slávu, váš osobný postoj k vakcínam by nikdy nemal viesť k strate slobody – u nikoho.

Nikto by nemal byť vládnymi reguláciami alebo spoločenským tlakom nútený k prijatiu nejakého lieku či liečby, vrátane vakcín, proti svojej vôli. To je samotný základ slobody.

Skutočná sloboda je vybrať si, či vakcínu chcete, alebo ju odmietnete. Je to úplne jednoduché. Mnohí ľudia by zo zaočkovania mohli mať prospech a malo by byť výhradne len ich voľbou, práve tak, ako sa možno niektorí ľudia rozhodnú nedať sa zaočkovať.

Naše individuálne slobody nám nie sú udeľované vládou ani výrobcami vakcín. Sú neodňateľné. To je samotný základ mnohých Ústavy a Listiny práv, kde sa uvádza:

„Tieto pravdy pokladáme za samozrejmé, že všetci ľudia sú stvorení ako vzájomne rovní, vybavení svojím stvoriteľom istými neodňateľnými právami a medzi ne patria život, sloboda a hľadanie šťastia.“

Nikde sa neuvádza, že nám naše slobody môžu odňať, keď sa rozhodneme nezaočkovať. Napriek tomu sa to však začína stávať bežnou predstavou, presadzovanou mainstreamom a vládou.

Hlavní útočníci na slobodu

Hlavný útok vedie istá Leana Wenová, pohotovostná lekárka a hosťujúca profesorka na Milkenovom ústave Fakulty verejného zdravotníctva Univerzity Georgea Washingtona a predtým zdravotná komisárka pre Baltimor.

V rozhovore pre CNN s Chrisom Cuonom Wenová vyjadrila svoju nespokojnosť so štátmi, vracajúcimi sa do normálu bez toho, aby ako dôvod pre ten návrat propagovali vakcínu.

„Potrebujeme im ujasniť, že vakcína je spiatočným lístkom k životu pred pandémiou,“ uviedla Wenová, dodajúc, že znovu sa otvárajúce štáty (ako napríklad Texas či Florida) neumožňujú vláde propagovať vakcínu ako vstupenku k normálu.

Ďalej naznačila, že pre znovuotvorenie potrebuje vláda zabezpečiť vyžadovanie vakcinácie.

„Máme veľmi, veľmi malé okno príležitosti pre naviazanie politiky znovuotvárania na stav zaočkovanosti,“ povedala.

Wenová ďalej vyhlásila, že sa slobody musia obmedziť, inak ľudia nebudú stáť v rade na vakcínu. Obyvateľstvo prirovnala doslova k somárovi, idúcim za medovým motúzom, teda za pred nimi sa pohojdávajúcimi ich slobodami.

„Lebo ak sa všetko znovu otvorí, čo bude tým medovým motúzom? Ako podnietime ľudí, aby sa dali zaočkovať?“ opýtala sa.

Nato vyzvala CDC a prezidenta Bidena o „oveľa smelšie vystupovanie“, aby ľuďom povedali, že ak sa dajú zaočkovať, môžu robiť všetky tieto veci… Inak budú ľudia chodiť von a užívať si tieto slobody aj tak.

Predstavte si ľudí túžiacich po slobode bez toho, aby ich nútili sa zaočkovať… hrôza.

Povolenie na núdzové použitie neznamená, že je to spoľahlivo overené a bezpečné

Mnohí vedci a zdravotníci posledných niekoľko mesiacov všetkých ubezpečujú, že táto vakcína je úplne bezpečná, tým, že bola schválené na základe núdzových opatrení, hoci neprešla – podľa definície – žiadnymi dlhodobými štúdiami.

Každý, kto tvrdí, že vie, čo sa stane o rok alebo viac po podaní tejto vakcíny, len vyslovuje hypotézy. V skutočnosti to dnes nevie nikto (hoc mnohí tušia a nie je to nič dobré).

Navyše, po očkovaní bolo len v USA hlásených tisíce úmrtí, a to aj vrátane úplne zdravých mladých ľudí. Lenže zakaždým, keď po očkovaní niekto zomrie, tak nám niekoľko dní po ich smrti povedia, že ich smrť nemala s vakcínou nič spoločné.

Hoci by to tak naozaj mohlo byť, samotné počty úmrtí po vakcinácii by mali byť dôvodom na dôkladnejšiu kontrolu.

V článku na stránke The Epoch Times, ktorý bol následne overený stránkou Newsweek a potvrdený ako pravdivý, sa počet úmrtí po vakcinácii blíži k 2 000 (k začiatku marca 2021, dnes je to už viac).

V e-maile pre The Epoch Times sa CDC vyjadrili, že k 8. marcu 2021 bolo podaných vyše 92 miliónov dávok mRNA vakcín proti ochoreniu COVID-19, pričom po vakcinácii došlo k 1 637 úmrtiam.

V období medzi 14. decembrom a 26. februárom bolo do systému pre zaznamenávanie nežiaducich následkov očkovania VAERS nahlásených 25 072 incidentov po očkovaní vakcínou mRNA buď od spoločnosti Moderna alebo Pfizer/BioNTech (jediné dve vakcíny podávané počas posudzovaného obdobia).

V súčasnosti sa na stránke VAERS zobrazuje len 1 136 úmrtí, lenže tieto čísla sú, podľa predstaviteľa CDC, ktorý kontaktoval Epoch Times, vyššie.

Tých 1 136 úmrtí predstavuje 4,5 percenta z celkového počtu nahlásených nepriaznivých účinkov. Z tých, ktorí zomreli, ich 94, alebo tiež 8,3 percent, zomrelo v rovnaký deň, ako boli zaočkovaní. Ďalších 150 (13,2 percenta) zomrelo na ďalší deň. Ďalších 105 zomrelo o dva dni a 68 o tri dni neskôr.

Celkovo ich do týždňa zomrelo 587 (51,7 percent), 215 zomrelo v rozmedzí 7 až 13 dní a 124 v rozmedzí 14 až 20 dní.

K 85,8 percentám úmrtí došlo u ľudí nad 60 rokov. U ľudí vo veku 20 – 29 rokov bolo 5 úmrtí, vo veku 30 – 39 rokov 10, vo veku 40 – 49 rokov 23 a vo veku 50 – 59 rokov 69 úmrtí.

Záver

Pri desaťtisícoch nepriaznivých udalostí, spolu s takmer 2 000 úmrtiami, hlásenými po podaní vakcíny, je toto významný štatistický údaj na to, aby sa aspoň vztýčila varovná vlajka a pokračovalo sa opatrne.

Lenže mainstreamové médiá, veľké technologické spoločnosti a tiež vláda sa rozhodli presadzovať tvrdenie, že vakcína je 100%-ne bezpečná a že ju potrebujeme pre slobodu. Naozaj nebezpečné časy.

Autor: Matt Agorist, zdroj: wakingtimes.com, spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Mnohé nezodpovedané otázky ohľadne vakcíny proti COVID-19 od Pfizeru

Script logo