21. 4. 2021: Вынятком із тестованя про очкованых робить влада многы трестны чіны

Ak nás čítavate pravidelne, tak poznáte náš postoj k vírusu SARS-CoV-2. Ako sme už uviedli vo viacerých článkoch, existencia tohto vírusu nebola nikdy vedecky vierohodne dokázaná. Jeho genóm nebol sekvenovaný priamo z vírusu, ale len vymodelovaný počítačom. Dokonca aj najväčšie svetové laboratória ako americké CDC či britské ministerstvo zdravotníctva priznali, že nedisponujú izolovanou vzorkou tohto vírusu.

Pre účely tohto článku sa však tvárme, že nový koronavírus skutočne existuje a má na svedomí pandémiu ochorenia COVID-19 tak, ako to oficiálne tvrdia štátne orgány a média hlavného prúdu.

V takom prípade posledné rozhodnutie „konzília odborníkov“ pretavené to uznesenia vlády a vyhlášok ÚVZ je nielen neodborné, ale dokonca, podľa nášho názoru, napĺňa skutkovú podstatu viacerých trestných činov.

Ide hlavne o nasledovné trestné činy:

  • trestný čin všeobecného ohrozenia
  • trestný čin šírenia nebezpečnej nákazlivej choroby
  • trestný čin apartheidu (diskriminácie skupiny osôb na základe ich očkovacieho statusu)

Prečo je výnimka z testovania pre očkovaných vážny problém

Určite ste už počuli, čo bolo aj oficiálne deklarované, že všetky schválené vakcíny proti údajnému vírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19 majú nasledovné vlastnosti:

  1. Nechránia pred nakazením sa vírusom (dôkazom je posledná správa o tom, že 5800 plne zaočkovaných ľudí v USA sa nakazilo COVID-19 a 74 z nich zomreli).
  2. Nechránia pred ďalším šírením vírusu infikovaným človekom.
  3. Jedine zmierňujú priebeh ochorenia, teda znižujú riziko hospitalizácie a úmrtia.

Takže teraz, z bodov 1). a 2), je vám už pravdepodobne jasné, prečo sú výnimky z testovania pre očkovaných problém.

Samozrejme je tomu tak preto, lebo títo ľudia môžu ochorenie ďalej šíriť rovnako ako neočkovaní. Aj keď riziko šírenia je možno iné než u očkovaných (u vakcíny AstraZeneca sa udáva 1 k 3), stále nie je jasné, ako presne veľké je to riziko.

Preto by bolo rozumné zaujať obozretný prístup a testovať očkovaných rovnako ako neočkovaných až dovtedy, dokým nebudeme mať odpoveď na vyššie uvedenú otázku.

Očkovaní môžu byť dokonca väčší roznášači vírusu ako neočkovaní

Ako je niečo také možné?

Na to je pomerne jednoduché vysvetlenie. Keď ochorie neočkovaný človek, tak má príznaky ochorenia, a preto sa bude doma liečiť a neroznášať ochorenie po vonku.

Na druhej strane, očkovaný človek nebude mať žiadne alebo len mierne príznaky ochorenia, nebude sa testovať, nebude sa izolovať, a preto bude voľne šíriť vírus na verejnosti. No a presne z tohto dôvodu môžu byť očkovaní ľudia pre spoločnosť oveľa nebezpečnejší ako neočkovaní ľudia.

V skutočnosti sú to práve tí očkovaní, ktorí by mali byť vo zvýšenej miere testovaní, pretože sú to potenciálni bezpríznakoví roznášači vírusu.

Ak vláda týchto ľudí teraz zbavila povinnosti dávať sa testovať, tak sa tým úplne zjavne dopúšťa nielen diskriminácie skupiny neočkovaných ľudí (trestný čin apartheidu), ale priamo ohrozuje spoločnosť (trestné činy všeobecného ohrozenia a šírenia nebezpečnej nákazlivej choroby).

Vojna je mier, vydieranie je motivácia

Uvedomuje si vláda, „konzílium odborníkov“ a Úrad verejného zdravotníctva, čo týmto svojím rozhodnutím spáchali?

Alebo je im to už popri tých ostatných trestných činoch, z ktorých boli nedávno obvinení v žalobe podanej slovenskými advokátmi na Medzinárodnom trestnom tribunáli v Haagu, jedno?

Už ich ani netrápi, či im hrozí jedno alebo tri doživotia, veď dokopy je to stále iba jedno doživotie? Je to podobné, ako keď v Amerike dostane zločinec 100 alebo 300 rokov basy. V podstate prvé aj druhé znamená doživotie.

Oni to dokonca na drzovku zdôvodňujú tým, že chcú motivovať neočkovaných, aby sa dali zaočkovať a nemuseli sa „povinne“ testovať, ako to nedávno priznalo samotné ministerstvo zdravotníctva.

Už sa ani len nesnažia predstierať, že testovanie je dobrovoľné. Mengele by bol na nich hrdý…

Takže je jasné, že toto nie je žiadna motivácia k očkovaniu, ale bohapusté vydieranie, za ktoré budú skôr či neskôr postavení pred spravodlivosť.

Záver

A na záver ešte odkaz ľuďom, ktorí by snáď chceli podľahnúť tomuto vydieraniu.

Myslíte si, že keď budete zaočkovaní, tak že vám už dajú pokoj? Že sa vrátite k normálnemu životu? Že získate „vstupenku na slobodu“? Zabudnite na to!

Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú.

Mementom nech je vám súčasná situácia z Veľkej Británie. Tam sa už dala zaočkovať väčšina populácie. A viete s čím prišli úrady najnovšie? Vyhlásili, že za pokles „nových prípadov“ nevďačia očkovaniu, ale lockdownom. A že vstupenkou na slobodu (k normálu) už nie je očkovanie, ale testovanie.

A tak idú opäť všetkých testovať, aj očkovaných, najlepšie 2-krát do týždňa. Najprv bolo vstupenkou na slobodu testovanie. Potom očkovanie. Teraz znova testovanie. A tak stále dokola. Je toto normálne? Oni sa už ľuďom normálne vysmievajú…

Uvedomte si, že oni toto nemajú v pláne nikdy ukončiť. Plánujú predlžovať lockdowny donekonečna. Dovtedy, kým nezničia ekonomiku, neožobráčia bežných ľudí a malých podnikateľov, ktorých potom naženú na sociálne podpory.

Dávky, podpory či nepodmienený základný príjem samozrejme podmienia testovaním, pravidelným očkovaním a hlavne poslúchaním. Tí neposlušní zostanú bez peňazí a kľudne nech aj umrú od hladu.

A presne o toto tu ide – o naše zotročenie. Ak sa nezobudíte včas a neprestanete hrať tú ich hru na pandémiu, onedlho, v jedno krásne slnečné ráno sa zobudíte a uvedomíte si, že ste otrokom.

Toto naozaj chcete? Tak sa zobuďte a konajte teraz, kým nie je neskoro. Takže ešte raz: Prestaňte s nimi hrať tú ich hru na falošnú pandémiu!

 

Zdroje: fda.govdailyexpose.co.ukFacebook MZ SRhealthimpactnews.com, spracoval: Badatel.net

 

Súvisiace články

Script logo