20. 6. 2021: Словацькы правници понукають здарма свої службы жертвам очкованя проти КОВІД-19

Máte manžela, manželku, rodiča, súrodenca či iného blízkeho človeka, ktorý zomrel po očkovaní na COVID-19? Prípadne máte Vy či vaši najbližší ťažké komplikácie po tomto očkovaní?

V takom prípade sa prosím ozvite na email: ockovanie@odbornakomisia.sk. Právnici spolupracujúci s Odbornou komisiou spracujú váš podnet a zastúpia Vás v žalobe voči štátu – úplne zdarma.

Minister zdravotníctva už spomína povinné očkovanie

Cieľom tejto iniciatívy je pomôcť vám v obhajobe vašich práv a zároveň zabrániť, aby experimentálne vakcíny proti COVID-19, ktoré sú stále schválené iba na núdzové použitie, sa stali povinnými.

Kým doteraz úrady jednotne tvrdili, že covidové vakcíny budú dobrovoľné, nakoľko sú stále vo fáze klinického testovania, dnes sa toto tabu začína pomaly ale isto lámať.

Vo štvrtok 17.6.2021 minister Lengvarský už celkom otvorene hovoril, že skúmajú možnosti urobiť tieto vakcíny povinné. Zatiaľ pre určité skupiny obyvateľov, napríklad pre ľudí starších ako 60 rokov.

To je však len úvodná „noha do domu“. Ak by sa im to podarilo, nič im nebude brániť postupne pridávať ďalšie a ďalšie skupiny obyvateľov, vrátane detí.

Nikto, ani ľudia nad 60 rokov si nezaslúžia, aby bolo s nimi jednané z pozície sily, že niečo musia podstúpiť. Nikto sa povinne očkovať nemusí – to mu zaručuje Ústava Slovenskej republiky, celý rad medzinárodných dohovorov, vrátane Norimberského kódexu.

Je poburujúce, že takýmito úvahami sa začali zaoberať štátne orgány!

Uvedenému scenáru musíme za každých okolností zabrániť. No a jednou z možností, ako to dosiahnuť, sú žaloby za vakcinačné poškodenia zdravia a úmrtia.

Koľko ľudí v skutočnosti doteraz podľahlo na Slovensku očkovaniu proti COVID-19?

Oficiálny údaj, ktorý priznávajú slovenské úrady je, že k dnešnému dňu (18.6.2021) na Slovensku zomreli po očkovaní na COVID-19 štyri osoby – 3 potvrdené úmrtia a 1 podozrenie.

Sú tieto 4 úmrtia naozaj reálne alebo sa snažia úrady skutočné čísla skrývať?

Odpoveď sa pokúsime nájsť pomocou oficiálnych celoeurópskych štatistík. Na nasledujúcom obrázku môžete vidieť počty hlásených úmrtí a poškodení zdravia po covidových vakcínach k 5.6.2021 v celej Európskej únii:

Takže, pri počte obyvateľov EÚ 448 miliónov je počet úmrtí 13 867. Percentuálne to vychádza na 0,0031%.

Slovensko je v zaočkovanosti približne na úrovni priemeru EÚ. Preto, ak by sme mali rovnaké percento úmrtí aplikovať aj na Slovensko s 5,45 miliónmi obyvateľov, tak počet úmrtí by bol 0,0031% x 5,45 milióna = 168.

Zaujímavé, však?

Slovenské úrady oficiálne priznávajú 4 úmrtia po očkovaní na COVID-19. Ak by sme mali rovnakú mieru úmrtí po očkovaní ako je v celej EÚ, tak by to vychádzalo na 168 úmrtí.

Ako je možné, že tu máme taký veľký rozdiel? Umierajú na Slovensku ľudia po očkovaní skutočne menej než inde v Európskej únii alebo úrady zatajujú skutočný rozsah úmrtí?

Odpoveď nevieme, no tušíme. A teraz zrejme už tušíte aj vy.

Záver

Takže, ak máte podozrenie, že vaši blízki mali po očkovaní proti COVID-19 závažné vedľajšie účinky s poškodením ich zdravia alebo nebodaj skonali, no úrady ich úmrtie neuznali ako následok očkovania, potom sa určite ozvite na email: ockovanie@odbornakomisia.sk

Právnici spolupracujúci s Odbornou komisiou sú vám ochotní zdarma poskytnúť právne zastupovanie.

Ľuďom, ktorí na následky očkovania proti COVID-19 zomreli už síce nepomôžete. Môžete však pomôcť sebe, mnohým poškodeným ľuďom a ďalším, ktorých by mohol postihnúť podobný osud, ak by tu vláda zaviedla povinné očkovanie.

Zdroje: akw.skodbornakomisia.sksurvivaldan101.com, spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

 

Script logo