2. 5. 2021: Бывшый віцепрезідент Pfizeru остро ся высловив проти ковідовым вакцінам

 „Varujte, PROSÍM, všetkých, nech sa nepribližujú k vylepšeným vakcínam. Sú absolútne nepotrebné… Keby si niekto v nasledujúcich niekoľkých rokoch želal uškodiť významnej časti ľudskej populácie, alebo ju zabiť, práve zavádzané systémy to teraz umožnia. Podľa môjho uváženého názoru je úplne možné, že sa použijú na masívnu depopuláciu,“ povedal pre organizáciu Americkí lekári prvej línie Dr. Mike Yeadon.

Varovania významných vedcov ohľadne vakcín proti COVID-19

Dr. Michael Yeadon, bývalý viceprezident a hlavný vedecký poradca spoločnosti Pfizer, koncom marca s veľkou naliehavosťou prehovoril k organizácii Americkí lekári prvej línie (AFLDS).

Varoval, že snaha zaočkovať experimentálnymi vakcínami proti ochoreniu COVID-19 čo najväčšiu možnú časť obyvateľstva je „šialenstvo“, že predstavuje „zlo“, vrátane „zločinov proti ľudskosti“ a jej zámerom môže byť „masívne zníženie počtu obyvateľstva“.

Yeadonove komentáre sa nachádzajú aj v širšom kontexte ostrej diskusie nad teóriami Gerrta Vanden Bosscheho, odborníka na vakcíny, spájaného s Billom a Melindou Gatesovcami, ktorý po objavení sa „whistleblowera“ tiež varoval pred „globálnou katastrofou, ktorej sa žiadna nevyrovná“, a to kvôli spôsobu, akým sa tieto vakcíny používajú.

Stručne povedané, Vanden Bossche sa bojí, že tieto experimentálne vakcíny, ktoré nezabraňujú infekcii ani prenosu vírusu, budú podporovať vývoj „nebezpečných variantov“. Pričom tieto variany budú ďaleko smrtiacejšie tak pre nezaočkovaných, ako aj pre zaočkovaných, ktorí z rôznych dôvodov nebudú mať dostatočnú imunitu, ktorá by ich chránila.

Okrem okamžitého zastavenia súčasnej vakcinačnej kampane Vanden Bossche ako riešenie navrhuje ešte iné celosvetové očkovanie odlišného typu.

Hoci aj Yeadon sa obáva strašných dôsledkov týchto vakcinačných kampaní, s Vanden Bosscheho teóriou zásadne nesúhlasí a ani s navrhovaným riešením ďalšej vakcinácie.

Dr.Yeadon k tomu uvádza:

„Podľa mňa je príbeh Gerrta Vanden Bosscheho veľmi podozrivý. Nie je žiadny dôkaz, že tie očkovania povedú k ´nebezpečným variantom´. Obávam sa, že je to nejaký druh triku.“

Vlani v decembri Yeadon, britský občan, podal žiadosť na Európsku liekovú agentúru (EMA), aby okamžite zastavila testovanie týchto experimentálnych vakcín, kvôli mnohým obavám o bezpečnosť, vráaten patogénneho primovania, týkajúceho sa „prehnanej imunitnej reakcie, najmä vtedy, keď je testovaná osoba po vakcinácii konfrontovaná so skutočným, ´divým´ vírusom.“

Vo svojej informačnej správe na túto tému AFLDS varovala, že také reakcie, ktoré môžu byť fatálne, „sa ťažko dokazujú“, keďže sú často dezinpretované ako infekcie „horším vírusom“, či, nebodaj, „nebezpečnejším variantom“.

Tvrdiac, že žiadne vakcíny proti ochoreniu COVID-19 „nie sú potrebné“, Yeadon nižšie zdôrazňuje:

„Varujte, PROSÍM, všetkých, nech sa nepribližujú k novým vakcínam. Sú absolútne nepotrebné.“

Rozhovor Dr. Yeadona s redaktorom AFLDS

Organizácia Americkí lekári prvej línie (AFLDS) hovorila s bývalým viceprezidentom a hlavným vedeckým poradcom spoločnosti Pfizer Dr. Mikeom Yeadonom o jeho názoroch na vakcínu proti ochoreniu COVID-19, na hydroxychlorochín a ivermektín, na regulačné úrady a podobne.

DR. YEADON:

Som si dobre vedomý globálnych zločinov proti ľudskosti, ktoré sa páchajú proti veľkej časti svetovej populácie.

Pociťujem veľký strach, no to ma neodstraší od podania odborného svedectva viacerým skupinám schopných právnikov, ako sú v Kanade Rocco Galati a v Nemecku Reiner Fuellmich.

Absolútne nepochybujem o tom, že sme v prítomnosti zlých (rozhodnutie, k akému som vo svojej 40-ročnej kariéry vo výskume nikdy predtým nedospel) a nebezpečných produktov.

V Spojenom kráľovstve je úplne jasné, že sú úrady tlačené smerom, ktorý povedie k podávaniu ´vakcín´ čo možno najväčšej časti populácie. Je to šialenstvo, lebo aj keby tieto prostriedky boli legitímne, ochranu potrebujú len tí, u ktorých je zvlášť zvýšené riziko úmrtia na vírus.

U tých ľudí by možno dokonca mohol existovať argument, že to za riziko stojí. A rozhodne existujú riziká, ktoré sú tým, čo ja nazývam ´mechanické´: zabudované do spôsobu, akým fungujú.

No všetci ostatní ľudia, ktorí sa tešia dobrému zdraviu a majú menej ako 60 rokov, alebo sú snáď o trochu starší, na vírus nezomierajú. V tejto veľkej skupine je úplne neetické podávať niečo nové a u čoho je potenciál nežiaducich účinkov po niekoľkých mesiacoch úplne nepopísaný.

V žiadnej inej ére by nebolo múdre robiť niečo, čo je líčené ako zámer.

Keďže toto viem s istotou a viem, že to vedia aj tí, ktorí to presadzujú, musíme si položiť otázku: Aký je ich motív?

Hoci ho nepoznám, mám silné teoretické odpovede, z ktorých iba jedna súvisí s peniazmi a ten motív nefunguje, pretože k rovnakému množstvu peňazí sa dá dospieť zdvojnásobením ceny jednotky a podaním prostriedku polovičnému množstvu ľudí. Dilema vyriešená.

Takže je to niečo iné. Uvedomujem si, že pod celou populáciou je zamýšľané zahrnúť do siete aj menšie deti a nakoniec i kojencov a práve to interpretujem ako akt zla.

Nemá to žiadne medicínske zdôvodnenie.

Keď ako ja viete, že návrh výsledkov týchto ´vakcín´, v expresii v telách príjemcov, v expresii hrotového proteínu, ktorý má sám osebe nepriaznivé biologické účinky, je škodlivý (vyvolávajúc zrážanie krvi a aktivujúc imunitný ´doplnkový systém´), som rozhodnutý poukázať na to, že tí, ktorí týmto vírusom nie sú ohrození, by sa riziku nežiaducich účinkov týchto prostriedkov nemali vystavovať.“

REDAKTOR:

V rozhovore, ktorý ste poskytli pred štyrmi mesiacmi, ste povedali: Najpravdepodobnejšia doba trvania imunity proti respiračnému vírusu ako SARS-CoV-2 je niekoľko rokov.

Prečo to hovorím? V skutočnosti máme údaje k vírusu, ktorý prešiel časťami sveta pred sedemnástimi rokmi, zvanému SARS a pamätáme si, že SARS-CoV-2 je na 80% podobný vírusu SARS. Takže ide podľa mňa o najlepšie porovnanie, aké kto môže poskytnúť.

Dôkaz je jasný: títo veľmi múdri bunkoví imunológovia, skúmali všetkých ľudí, ktorých dokázali zohnať a ktorí pred 17 rokmi prežili SARS. Vzali im vzorku krvi a testovali, či reagujú alebo nereagujú na pôvodný SARS.

A reagovali všetci; všetci mali úplne normálnu, silnú T-bunkovú pamäť. V skutočnosti boli chránení aj proti SARS-CoV-2, keďže sú si také podobné; ide o krížovú imunitu.

A tak by som povedal, že najlepšie existujúce dáta sú, že imunita by mala byť silná aspoň 17 rokov. Podľa mňa je úplne možné, že je doživotná. Štýl reakcií T-buniek týchto ľudí bol rovnaký, ako keby ste boli zaočkovaní a potom sa po rokoch vrátili zistiť, či sa imunita uchovala.

A tak si myslím, že existujú naozaj silné dôkazy o tom, že trvanie imunity je viacročné a možno aj celoživotné.

REDAKTOR POKRAČUJE:

Povedané inak, predošlé vystavenie vírusu SARS – t.j. variantu podobného vírusu SARS-CoV-2 – poskytlo imunitu proti vírusu SARS-CoV-2.

Izraelská vláda uvádza nové varianty, aby ospravedlnila lockdowny, zrušenie letov, obmedzenia a vydávanie Zeleného pasu.

Myslíte si, že na základe verdiktu Najvyššieho súdu bude možné predchádzať budúcim vládnym opatreniam presnými informáciami o variantoch, imunite, kolektívnej imunite, atď., čo by sa mohlo poskytnúť právnikom, ktorí budú tým budúcim opatreniam čeliť?

DR. YEADON:

To, čo som načrtol vo vzťahu k imunite voči SARS, je presne to, čo vidíme u SARS-CoV-2. Štúdia je od jedného z najlepších laboratórií vo svojom odbore.

A tak by si ľudia, teoreticky, mohli testovať svoju T-bunkovú imunitu meraním reakcií buniek na malú vzorku ich krvi. Sú také testy, nemajú ´vysokú výkonnosť´ a pravdepodobne budú stáť rádovo niekoľko sto amerických dolárov. Nie však tisíce. Test, o ktorom viem, ešte nie je komerčne dostupný, ale výskum prebieha iba v Spojenom kráľovstve.

Očakávam však, že na základe dohody by tú spoločnosť mohli presvedčiť na poskytnutie presných testovacích súprav „pre výskum“. Keby ste mali pripraviť testovanie niekoľko tisíc Izraelčanov, mohlo by ísť o dvojsečný meč.

Na základe skúseností iných krajín malo 30-50% ľudí imunitu na SARS-CoV-2 už predtým a ďalších asi 25% bolo nakazených a sú teraz imúnni.

Osobne by som nechcel rokovať s úradmi podľa ich podmienok: že ste podozrivý ako zdroj infekcie, dokým sa nedokáže opak. Nemalo by byť potrebné dokazovať, že nie ste zdravotným rizikom pre iných. Tí bez zdravotných príznakov nie sú nikdy zdravotnou hrozbou pre iných.

A tak či onak, tí, ktorí sa kvôli vírusu znepokojujú, sú zaočkovaní. Jednoducho nie je žiadny dôvod, aby sa potreboval očkovať ktokoľvek iný.

REDAKTOR:

Podľa môjho chápania „deravá vakcína“ u zaočkovaných symptómy len zmierňuje, no nezastavuje prenos infekcie, a preto umožňuje šírenie toho, čo sa potom stáva smrtiacejším vírusom.

Napríklad, v Číne zámerne používajú deravé vakcíny proti vtáčej chrípke pre rýchle triedenie kŕdľov kurčiat, pretože tie neočkované do troch dní hynuli.

Pri Marekovej chorobe, pred ktorou potrebovali kurčatá chrániť, bolo jediným riešením zaočkovať 100% kŕdľa, pretože všetky nezaočkované mali vysoké riziko úhynu. A tak sa deravá vakcína využíva zámerne, to znamená, že je možné, že zámerom môže byť spôsobiť veľké poškodenie tým nezaočkovaným.

Silnejšie kmene by sa v populácii zvyčajne nemnožili, lebo hostiteľa zabíjajú príliš rýchlo. Keď ale zaočkované zažívajú iba menej vážne ochorenie, tak tieto kmene šíria na neočkované, ktoré vážne ochorejú a hynú.

Súhlasíte s týmto hodnotením? Okrem toho, súhlasíte s tým, že keď sa náchylnými stávajú tí nezaočkovaní, jedinou cestou vpred pre tých, ktorí ešte COVID-19 nemali, je profylaxia hydroxychlorochínom?

Keby to tak bolo, fungoval by proti týmto silnejším kmeňom Zelenkov protokol?

A ak mnohí už predtým zmienenú „17-ročnú imunitu proti SARS“ majú, nechránila by ich potom pred akýmkoľvek supervariantom?“

DR. YEADON:

Podľa mňa je príbeh Gerrta Vanden Bosscheho veľmi podozrivý. Neexistuje vôbec žiadny dôkaz o tom, že vakcinácia vedie alebo povedie k ´nebezpečným variantom´. Obávam sa, že ide o nejaký druh triku.

Všeobecne platí, že varianty sa vytvárajú veľmi často, rutinne a majú sklon stávať sa časom menej nebezpečnými a infekčnejšími, keď sa dostávajú do rovnováhy so svojím ľudským hostiteľom. Varianty sa vo všeobecnosti nebezpečnejšími nestávajú.

Žiadny variant sa od pôvodnej sekvencie nelíši o viac než 0,3%. Povedané inak, všetky varianty sú najmenej na 99,7% identické s pôvodnou wu-chanskou sekvenciou.

Je fikciou, a to zlou, že varianty pravdepodobne „unikajú imunite“.

Je to nielen skutočne nepravdepodobné – pretože tento stupeň podobnosti variantov znamená nulovú šancu toho, že imúnna osoba (či už na základe prirodzenej infekcie alebo očkovania) ochorie v dôsledku iného variantu – ale aj empiricky potvrdené špičkovým výskumom.

Výskum, o ktorom hovorím, ukazuje, že ľudia zotavujúci sa z infekcie, alebo tí, ktorí boli zaočkovaní, majú VŠETCI celý rad imunitných buniek, ktoré rozpoznávajú VŠETKY VARIANTY.

Táto štúdia ukazuje, PREČO rozsiahle molekulárne rozpoznávanie imunitným sytémom robí irelevantným drobné zmeny variantov.

Dôraznejšie to už povedať neviem: príbehy o variantoch a potrebe vylepšených vakcín sú LŽIVÉ. Znepokojuje ma, že za týmto všetkým je veľmi záludný dôvod. Rozhodne nie je podporený najlepšími spôsobmi pohľadu na imunitu.

Tvrdenia pri preskúmaní vždy postrádajú podstatu a využívajú rôzne triky, ako sú manipulovanie stavov pre testovanie účinnosti protilátok. V ochrane hostiteľa proti tomuto vírusu sú zrejme protilátky dosť nedôležité. Bolo niekoľko ´prírodných experimentov´, ľudia, ktorí si, bohužiaľ, nevedia vytvárať protilátky, no aj napriek tomu sú schopní tento vírus celkom úspešne odraziť.

Rozhodne sa im vedie lepšie s protilátkami ako bez nich.

Týchto zriedkavých pacientov zmieňujem preto, lebo dokazujú, že protilátky nie sú pre imunitu hostiteľa nevyhnutné. A tak nejaký vymyslený laboratórny test protilátok a umelo vyrobené variantné vírusy NEDOKAZUJÚ oprávnenosť potreby vylepšených vakcín.

Jediní ľudia, ktorí by mohli zostať zraniteľní a potrebujú profylaxiu alebo liečbu, sú tí starší, resp. chorí a tí, ktorí si neželajú dostať vakcínu (čo je ich právo).

Dobrou správou je, že je k dispozícii viacero možností: hydroxychlorochín, iverkmektín, budesonid (inhalačný steroid používaný pri liečbe astmy) a, pravdaže, ústne podávaný vitamín D, zinok, azithromycín, atď.

Tieto látky zmierňujú závažnosť do takej miery, že sa tento vírus nemusel stať krízou verejného zdravia.

REDAKTOR:

Máte pocit, že FDA (americká Agentúra pre lieky a potraviny) odvádza pri regulácii veľkých farmaceutických firiem dobrú prácu? Akými spôsobmi obchádza Big Pharma regulátora? Máte pocit, že to spravili pri mRNA injekcii?

DR. YEADON:

Až donedávna som globálnych medicínskych regulátorov choval vo veľkej úcte.

Keď som bol vo Pfizeri a neskôr pôsobil ako výkonný riaditeľ mnou založenej biotechnologickej spoločnosti (Ziarco, neskôr prevzatá spoločnosťou Novartis), komunikovali sme s FDA, EMA a britskou MHRA vždy s úctou. Vždy sme mali dobré vzťahy.

Nedávno som si všimol, že nadácia Billa a Melindy Gatesovcov poskytla grant Regulačnej agentúre pre lieky a zdravotnícke výrobky (MHRA)! Ako je to možné? Sú financovaní z verejných peňazí. Nikdy nemali prijať peniaze od súkromnej firmy.

Takže ide o príklad, kedy je regulátor Spojeného kráľovstva v konflikte záujmov.

Európskej liekovej agentúre sa nepodarilo vyžiadať isté veci, ako vyšlo najavo pri „hacknutí“ ich zložiek pri posudzovaní vakcíny od spoločnosti Pfizer.

Príklady môžete nájsť na internete na ´Corona Committee´ Reinera Fuellmicha. Preto už neverím, že sú regulátori schopní nás chrániť. ´Schválenie´ teda nemá význam.

Dňa 1. decembra 2020 som spolu s Dr. Wolfgangom Wodargom požiadal EMA (Európska lieková agentúra) o genetické vakcíny. Ignorovali nás.

Nedávno sme im napísali súkromne, varujúc pred krvnými zrazeninami. Ignorovali nás. Keď sme s naším listom vyšli na verejnosť, tak nás úplne scenzurovali. O niekoľko dní neskôr zastavilo podávanie vakcíny viac než desať krajín, uvádzajúc krvné zrazeniny.

Podľa mňa veľké peniaze od farmaceutického priemyslu plus hotovosť od Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov vytvárajú prostredie, v ktorom u regulátora povedať nie jednoducho neprichádza do úvahy.

Musíme sa vrátiť k problému „vylepšených vakcín“ (teda zosilňovacích injekcií, boosters či preočkovanie proti „novým variantom“). Ja sa obávam, že celý tento naratív bude zneužitý a využitý na to, aby nad nami získali neprekonateľnú moc.

Varujte, PROSÍM, ľudí, nech sa nepribližujú  k vylepšeným vakcínam. Sú absolútne zbytočné!

Keďže nie sú vôbec potrebné, a napriek tomu ich farmaceutický priemysel vyrába a regulátori stoja bokom (žiadne dodatočné testovanie na bezpečnosť nebudú vyžadovať), môžem len dedukovať, že budú využité na zločinné účely.

Keby, napríklad, niekto chcel uškodiť významnej časti svetovej populácie, alebo ju zabiť, práve zavádzaný systém mu to teraz umožní.

Podľa môjho uváženého názoru je úplne možné, že sa využije na masívnu depopuláciu.

Zdroje: America’s Frontline DoctorsLife Site News, spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

 

Script logo