19. 7. 2021: „Є то страшне‟ описує мама важный сердцёвый став сына по очкованю проти ковіду

17-ročnému synovi obyvateľky amerického štátu Connecticut Rachel Hattonovej diagnostikovali vážny srdcový stav len niekoľko dní po tom, čo dostal svoju druhú dávku vakcíny proti ochoreniu Covid-19.

Podľa nej sa Gregory tri dni po svojej druhej dávke vakcíny začal sťažovať na silné bolesti v hrudi a na štvrtý deň sa jeho stav začal ďalej zhoršovať a začal pociťovať aj bolesť chrbta.

 

Chlapec po očkovaní končí v nemocnici

Gregory šiel potom na polikliniku, kde mu spravili krvné testy a röntgen a tam zistili, že má perikaditídu – zápalové ochorenie obalu srdcového svalu.

Vtedy ho premiestnili do nemocnice Svätej Márie vo Waterbury a následne na ďalšiu liečbu do Connecticutskej detskej nemocnice v Hartforde, pretože predstavitelia zdravotníctva boli zmätení príčinou jeho stavu.

Rachael Hattonová povedala:

„Napojili ho na monitor srdcovej frekvencie, spravili ďalšie EKG (elektrokardiogramy), echokardiogramy.

Vlastne sa objavilo infekčné ochorenie a oni rozbehli vlastnú sériu rozborov krvi v snahe zistiť, či by to mohlo byť spôsobené niečím iným, nejakým druhom infekcie, napríklad Lymskou boreliózou.

Testovali ho na všetko možné a všetky tie testy, jeden po druhom, vyšli negatívne.“

Lekári nedokázali určiť, či je za vznik stavu zodpovedná vakcína proti ochoreniu Covid-19, no Gregoryho si zavolali znova, keď sa podobné symptómy objavili u ďalších dvoch pacientov.

18 ďalších detí postihnutých rovnakým zdravotným problémom

Príznaky problémov so srdcom po očkovaní vakcínou proti ochoreniu Covid-19 sa v Connecticute objavili u najmenej 18 adolescentov a mladých dospelých, povedala 24. mája na tlačovej konferencii zdravotná komisárka Dr. Deirdre Giffordová.

Hovorca Connceticutskej detskej nemocnice povedal, že pacienti boli prijatí s perikarditídou a myokarditídou, čo je zápal srdcového svalu.

Hattonová povedala, že je chorá obavami o svojho syna Gregoryho a že nedokáže spávať, keďže syn teraz nepracuje, je na liekoch a napojený na monitor srdcovej frekvencie.

„Keď počujem svojho syna kýchať, alebo mám pocit, že lapá po dychu, keď mu cez prestávku volám z práce, znervózniem, lebo neviem, čo ďalšie by sa mohlo prihodiť.

V podstate má teraz vážny srdcový stav a je to desivé,“ povedala.

Hattonová ďalej uviedla, že príbeh svojho syna zverejnila preto, aby vytvorila povedomie o tomto riziku očkovania proti covidu. Totižto, napriek slovám lekárov o tom, že ide o zriedkavý vedľajší účinok vakcín, rodičom postihnutých detí ako zriedkavý vôbec nepripadá.

„Chcem len, aby si toho boli ľudia vedomí a boli informovanejší, pretože teraz chcú túto vakcínu dávať čoraz mladším deťom a to je desivé.

„Nechcela by som, aby si nejaký iný rodič prechádzal tým, čím si prechádzame my.“

Rodičia majú z očkovania obavy

Vakcína vyvolala u mnohých rodičov obavy, keďže k očkovaniu nabádajú aj mladšie deti, namietajúc, že deti sú primladé na to, aby boli očkované experimentálnymi vakcínami.

„Pri tej vekovej skupine sme mali trochu obavy, lebo stále rastú,“ povedala pre NBC Connceticut Karen Collardová.

Siobhan Cefarelliová k tomu dodáva:

„Jedna vec pre mňa je, keď dostanem vakcínu ja, no ak má dostať vakcínu moje dieťa, je pre mňa svojím spôsobom desivé nevedieť, čo sa stane a nemať k tomu vykonané dostatočné množstvo výskumu.“

Nedávno oznámili, že vakcína Pfizer bola schválená aj pre dvanásť- až pätnásťročných a v mnohých štátoch, vrátane nás, sa už vakcína od Pfizeru začala aplikovať aj tejto vekovej skupine.

Záver

Napriek vyhláseniam predstaviteľov zdravotníctva, že za vážne ochorenie nemožno viniť vakcínu proti covidu, je ťažké ignorovať nespočetné množstvo nevinných obetí, u ktorých sa len niekoľko dní po očkovaní objavia silné nežiaduce reakcie.

Považujeme za priam zločinné, ak sa experimentrálna vakcína, bez dôkladnej znalosti jej dlhodobých vedľajších účinkov, takto hromadne podáva nielen dospelej populácii, ale už aj dospievajúcim deťom.

Autor: Captaindaretofly, zdroj: dailyexpose.co.uk, spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

 

Script logo