18. 6. 2021: Образок, котрый говорить за вшытко

Úvodný obrázok bol vyhotovený na nedávnom Summite najvyspelejších krajín G7 v Cornwalli v Anglicku.

Fotografia zobrazuje, ako sa správajú poprední činitelia predstavujúci „to najlepšie“ čo ponúkajú krajiny ako USA, Veľká Británia, Nemecko, Francúzsko a ďalšie.

Predstavitelia krajín G7 sa tam stretli, aby diskutovali o svetových problémoch, ktoré sami väčšinou vytvorili. A samozrejme, aby našli riešenia, ktoré bez pochýb vytvoria ešte väčšie množstvo nových problémov, ktoré si znova odskáče svetový plebs.

Svetoví „lídri“ sa na stretnutie dostavili za pomoci svojich súkromných triskáčov chrliacich tony oxidu uhličitého.

A neprišli sami, priniesli si so sebou aj celý sprievod svojich telesných strážcov, dvoranov, pochlebovačov, manipulátorov, pozorovateľov, poradcov a nezabudli ani na početné tlačové zbory.

Pre „elitu“, teda psychopatov neplatia žiadne pravidlá

Všetci títo vládni predstavitelia pricestovali bez toho, aby šli do karantény, dodržali sociálny dištanc alebo si nasadili rúška. Tieto veci sú pre nich neznámy pojem.

Pritom v mnohých krajinách, vrátane Merkelovej Nemecka, je nosenie rúšok v exteriéri stále povinné.

Teda, aby sme boli spravodliví, na chvíľočku si rúško nasadil iba kanadský premiér, ktorý sa pred svojimi spoluobčanmi (mimochodom, tí sú doma momentálne pod tvrdým lockdownom) snažil hrať aspoň trocha formu, že jeho diktát v Kanade má zmysel.

Čoskoro však rúško zložil aj on a pridal sa k bande ostatných pokrytcov.

Úvodný obrázok hovorí za všetko.

Všetci sa dvorne smejú a zvysoka kašlú na to, čo si my ostatní môžeme pomyslieť o ich úbohom predstavení, pri ktorom bez hanby a poníženia nedodržiavajú vlastné pravidlá, ktoré zaviedli pre nás ostatných.

Záver

Toto je jasný dôkaz, že naši slávni elitárski pohoniči sami neveria ani slovo vlastnej covidovej propagande. Ak by jej verili, ak by si čo i len na chvíľočku mysleli, že vo vzduchu sa voľne vznáša zabijacky vírus, len sčasti tak nebezpečný ako sa nás snaží presvedčiť mediálna propaganda, vírus pred ktorým sú jediným únikom rúška, odstupy a karantény, myslíte si, že tí zbabelci by mali taký laxný prístup k vlastnej bezpečnosti?

Zdroj: thelibertybeacon.com, spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Script logo