18. 3. 2021: Вызва вшыткым нежелателям: „Дайте ся, прошу, заочковати!‟

Ohľadne vakcín, ktoré sú na trhu celé roky či dokonca desaťročia, nabádame k obozretnosti na našej stránke v podstate už od doby jej vzniku. A to sa jedná o relatívne dobre preskúmané vakcíny.

Desaťnásobne viac to platí o súčasných nových vakcínach, ktoré boli vyvinuté extrémne rýchlo v priebehu len pár mesiacov. Aké môžu byť ich dlhodobé účinky povedzme o rok, dva či 5 rokov? To nikto presne nevie a ani vedieť nemôže.

Prečo? Lebo kým niektoré fázy vývoja sa zrýchliť dajú, iné zasa nie. Jednou z takýchto „nezrýchliteľných“ fáz je aj sledovanie dlhodobých nežiaducich účinkov. No a 5 rokov sa skrátka do 5 mesiacov stlačiť nedá, aj keby sa na to použili všetky vedecké kapacity planéty. Napriek upozorneniam sa však dnes mnohí ľudia o tieto vakcíny doslova bijú.

Po 30 rokoch (od pádu socializmu), odkedy zmizli rady na banány či mandarínky, tu máme nové rady – na testovanie a očkovanie. Šialené! Ale viete, čo? Povedali sme si: „A dosť!“. Ak niekto doteraz nepochopil, o čo tu ide, tak to už nepochopí nikdy. Načo sa trápiť s upozorňovaním, vysvetľovaním či písaním článkov, keď to celé je u mnohých ako hádzanie hrachu na stenu. Odteraz preto razíme novú stratégiu:

Všetci naši odporcovia a neprajníci, prosíme vás, dajte sa zaočkovať!

Prečo? Časom sme si totiž uvedomili, že keď sa tak stane, potom to ostatným triezvo zmýšľajúcim ľuďom nakoniec prinesie mnohé výhody…

Napríklad: Prázdne ulice. Žiadne dopravné zápchy.

Plno voľných parkovacích miest v meste. Žiadny problém nájsť na pravé poludnie voľnú reštaurácie pre obedové menu.

Nepreplnené turistické strediská. Prázdne hotely. Bude si z čoho vyberať, kam ísť na lacnú dovolenku. Lacnú preto, lebo sa všade nájde kopec voľných kapacít, a teda ceny pôjdu dole.

Lacné letenky. A hlavne dostupné letenky hoc len deň pred odletom. Či dokonca v deň odletu!

Prázdne pláže, prázdne kúpaliská, voľné tenisové kurty.

Žiadne davy na tatranských turistických chodníkoch. Žiadne tlačenice „horolezcov“ pri výstupe na Mont Everest.

A tak ďalej, a tak ďalej…. Jednoducho, len samé výhody!

Takže, milí naši neprajníci, odporcovia, bojovníci s hoaxami a dezinformáciami, prosíme vás, dajte sa čím skôr zaočkovať a svet bude čoskoro oveľa krajšie miesto pre život.

Ďakujeme vám!

P.S. 1: Chápeme, že mnohí uvedomelí a triezvo uvažujúci z vás sú do toho nútení. Musíte si však uvedomiť, aké sú vaše priority. Máme pre vás len jedinú radu: bojujte za seba!

P.S. 2: V súčasnej nelichotivej situácii sa nachádzame ani nie tak kvôli zločinným vládam a ich nariadeniam, ale hlavne kvôli všetkým tým poslušným, konformným ľudom, ktorí slepo plnia každý ich nezmyselný príkaz.

Neuvedomujú si pritom, že svojím submisívnym konaním sťahujú do priepasti nielen seba, ale aj všetkých ostatných spolu s nimi. Títo ľudia sú v podstate hrozbou pre celú spoločnosť.

A tak namiesto snahy presvedčiť ich, aby nebláznili, bude jednoduchšie podporiť ich. Nech teda idú a urobia, čo od nich žiadajú. Je to možno kruté, ale keď inej cesty niet, tak nech je to takto.

Sami sa tak rozhodli. A komu niet rady, tomu niet pomoci.

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Script logo