16. 6. 2021: Nitra v šoku

Pracovníčku mesta a mamičku dvoch malých synov našiel manžel mŕtvu len deň po očkovaní. Kolegovia sa teraz boja druhej dávky. 39-ročná žena, ktorá pracovala ako právnička na radnici v Nitre, bola údajne ešte v deň podania druhej dávky očkovacej látky proti Covidu-19 od spoločnosti Pfizer plná života. Súvislosť sa preveruje, zatiaľ vraj netreba dávať jej úmrtie do súvisu s očkovaním.

Podľa dostupných informácií zamestnankyňa nitrianskej radnice bola podľa portálu Mynitra na druhej dávke očkovania v pondelok 14. júna. „Včera bola na úrade, plná života. Potom sa išla dať zaočkovať,“ prináša portál slová svedka.

V utorok ráno ju už manžel našiel bez známok života.

„Samozrejme, že to mnohí spájajú s očkovaním! Podľa mojich informácií malo ísť o druhú dávku vakcíny Pfizer,“ povedal zdroj pre denník.

Po tejto nešťastnej udalosti vraj majú teraz úradníci strach ísť na druhú dávku. Objavujú sa však požiadavky, aby ľudia nespájali smrť s očkovaním, a že žena možno nezomrela v priamej súvislosti s očkovaním. Čaká sa teda na oficiálne vyjadrenie Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, ktoré vyjde až po znaleckom posudzovaní laboratórnych výsledkov a pitvy.

Zdroj: Hlavné správy / Konzervatívny denník, skrátené

Script logo