12. 7. 2021: Молекуларна ґенетічка Соня Пекова: „Як може політік знати, же вакціны суть безпечны, кедь то не знають ани одборници?‟

Známa česká molekulárna genetička Soňa Peková varuje pred očkovaním mRNA vakcínami. Nikto nevie, čo spôsobia v dlhodobom meradle. Ako môžu politici tvrdiť, že sú bezpečné, keď o tom nie sú presvedčení ani samotní vedci?

Soňa Peková sa v rozhovore na sociálne sieti vyjadrila, že mRNA vakcíny nie sú bezpečné ani prinajmenšom. Očkovanie takýmito experimentálnymi vakcínami dosiaľ nemá precedens. Tento druh vakcín sa nikdy nepoužíval ani vo svete zvierat, nie to ešte vo svete ľudí. Preto nikto nemôže tušiť, čo môžu spôsobiť v budúcnosti. Existujú síce nejaké predpoklady z laboratórií, ale sú to všetko len predikcie vedcov.

Podľa jej vyjadrení existuje niekoľko veľmi dobrých recenzovaných článkov o nežiadúcich účinkoch vakcín a o ich biologických charakteristikách, ale žiaľ, v Čechách (a rovnako na Slovensku, pozn. red.) sú takéto články pod prísnou cenzúrou.

V týchto článkoch sa píše o tom, že S-proteín, ktorý sa vo vakcínach vytvára, má vlastnosti, ktoré sa javia ako priónové. To v budúcnosti môže spôsobovať v ľudskom organizme neurodegeneratívne zmeny. Už teraz sa hlási množstvo neurologických komplikácií ako rôzne obrny a podobne. Zatiaľ však vedci nevedia odhadnúť, či tieto komplikácie budú trvalé, alebo príznaky časom vymiznú. Nikto totiž netuší, čo bude o 5 alebo 10 rokov.

„Je to úplne experimentálna vec, ktorá sa akosi z úrovne vlády a z politickej úrovne tlačí ľuďom, že je to bezpečné. Neviem ako politik môže vedieť že je to bezpečné, keď to nevie ani odborník, ktorý sa v odbore pohybuje roky. Tieto vakcíny sú bezprecedentné, pretože doteraz neboli nikdy použité a v takomto masovom meradle,“ uviedla k bezpečnosti mRNA vakcín Peková.

Zdroj: Hlavné správy / Konzervatívny denník

Script logo