11. 6. 2021: Буковскый: Чом бы сьме вам мали вірити? Ай очкованя дїтей може быти траґічнов хыбов

Od pondelka (14. 6. 2021) sa do čakárne na očkovanie proti covidu môžu hlásiť aj deti od 12 do 15 rokov. Zaznievajú ale hlasy, že by sa malo diskutovať aj o očkovaní mladších detí. Doktor Igor Bukovský sa preto rozhodol prehovoriť a pýta sa, prečo by sme mali našim „odborníkom“ ešte veriť.

Bukovský na úvod pripomenul, že vakcíny za sebou nemajú kompletné klinické testy, ani dostatočne dlhé obdobie používania. Vzhľadom na doteraz známe vedecké fakty o šírení koronavírusu u detí, považuje Bukovský uvažovanie o očkovaní za unáhlené a nezodpovedné.

Prípadné zastrašovanie či diskriminovanie detí, ktoré by neboli očkované vakcínou, je porušením všetkých princípov európskej civilizácie.

Bukovský sa preto rozhodol verejne zapojiť do diskusie o očkovaní detí a kompetentným a médiám adresoval výzvu. Pripomenul im, že v porovnaní s rovnako veľkými krajinami, je na tom Slovensko horšie vo viacerých oblastiach a to aj pre neefektívne opatrenia, ktoré boli prijímané. Len oproti Dánsku mám 5-krát viac obetí.

„Preto Vás žiadam, prestaňte ďalej nehanebne a arogantne znásilňovať životy iných ľudí. Sme bytosti slobodné a za svoj život nesúce zodpovednosť. A tieto slobody, povinnosti a zodpovednosť máme od Boha, nie od štátu a už vôbec nie od Vás, iných ľudí,“ vyhlásil lekár...

Zdroj: Hlavné správy / Konzerrvatívny denník, skrátené

 

Script logo